کارمانیا
مدیران خودرو

جلوه هنر فرانسوی در نمایشگاه شیراز

جلوه هنر فرانسوی در نمایشگاه شیراز
شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده رسمی رنو فرانسه در ایران، به شانزدهمین دوره نمایشگاه خودرو شیراز آمده تا با چهار خودرو قدرتش را در بازار وارداتی ها ثابت کند.
این شرکت با تلیسمان، کولئوس، سیمبل و داستر در یک غرفه به نسبت بزرگ حاضر شده است. در روز اول نمایشگاه، تعداد بسیار زیادی از بازدیدکنندگان در غرفه نگین خودرو حضور به عمل رسانند. ولی واقعیت این است که استقبال بازدیدکنندگان به خاطر دو خودرو تلیسمان و کولئوس است و سیمبل و داستر آنچنان جذابیت خاصی ندارند. نماینده شیراز نگین خودرو از فروش به نسبت بالا رنوهای وارداتی خبر می دهد و طبق آمار واردات کشور، در حال حاضر خودروهای رنو بیشترین سهم واردات خودرو را در سال ۹۶ به خود اختصاص داده اند.
با اینکه برخی از مشتریان نگین خودرو نسبت به زمان تحویل خودروهای جدید این شرکت انتقاد دارند، باز هم تعداد قابل توجهی از رنو کولئوس و تلیسمان در شهر شیراز تردد دارند. این نشان می دهد که سبک بازاریابی جدید رنو و نگین خودرو در سطح کشور جواب داده است و توانسته نظر مردم را به سمت خود بکشاند.


گروه مستند اسب بخار
عکس ها: عرفان حمیدی

زمان ارسال پست: ۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.