فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

تولید ۷ وانت متوقف شد

تولید ۷ وانت متوقف شد
آذرماه امسال تولید هفت مدل وانت در خودروسازان داخلی متوقف شد.
در این مدت تولید وانت آریسان شرکت ایران خودرو تبریز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۱۲ دستگاه در آذر ماه سال گذشته به صفر رسید.
به گزارش ایسنا، ‌تولید وانت وینگل دو کابین تک دیفرانسیل شرکت سازه‌های خودرو دیار نیز متوقف شده و از پنج دستگاه در آذر ۱۳۹۴ به صفر کاهش یافت.
آذر ماه امسال تولید وانت وینگل دو کابین دو دیفرانسیل دیگر محصول شرکت سازه‌های خودرو دیار نیز متوقف شده و از چهار دستگاه در آذر ماه سال گذشته به صفر رسید.
در این مدت تولید وانت پادرا شرکت زامیاد نیز ۱۰۰ درصد کاهش یافته و از ۲۴ دستگاه در آذر ۱۳۹۴ به صفر کاهش یافت.
تولید وانت مزدا تک کابین دوگانه‌سوز گروه بهمن نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از یک دستگاه در آذر ماه سال گذشته به صفر رسید.
همچنین تولید وانت مزدا دو کابین دوگانه‌سوز دیگر محصول گروه بهمن نیز ۱۰۰ درصد کاهش یافته و از سه دستگاه در آذر ۱۳۹۴ به صفر کاهش یافت.
تولید وانت پاژن شرکت مرتب نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بود و از سه دستگاه در آذر ماه سال گذشته به صفر رسید.

زمان ارسال پست: ۲۲ دی ۱۳۹۵ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ، ،

5 Responses to “تولید ۷ وانت متوقف شد”

 1. وحید گفت:

  خدا رو شکر.

 2. مهدی گفت:

  یه مشت وانت آشغال قدیمی میندازن به مردم. نیسان جونیور مدل ۱۳۴۹ و انواع پیکان وانت و آریسان.
  واقعا متاسفم

 3. صادق گفت:

  خداروشکر

 4. پدرام گفت:

  خدا لعنتشان کنه وانت پادرا همون زامیاد بود و فقط چراغ های جلوش رو عوض کرده بودند ۴۰ میلیون!!!! دوستدارم تا می تونم فحش بدم ولی…

 5. محمدرضا گفت:

  دلیل داره خب!!!!!!!!!!!
  زمانی خودرو سازان به سلیقه و نیاز اجتماع توجه نمیکنند سرنوشتی جز این نخواهند داشت هر کدام از محصولات ذکر شده فوق دارای ایرادات اساسی بوده که به سرعت اجتماع از ان باخبر شده و بابت خرید آن پول خود را حرام نمیکنند به عنوان مثال اگر آریسان توسط اسب بخار مورد بررسی قرار میگرفت(با توجه به اینکه بسیاری از خوانندگان اسب بخار به دلیل مشغله کاری خود وانت سوار میباشند) مشخص میشد فقط یک افتضاح میباشد. بنده هم علیرغم عدم میل باطنی بابت کاهش تولیدات وطنی میگویم خدا رو شکر…………..

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.