کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

برنامه ویژه باشگاه مشتریان کرمان موتور برای مشتریان وفادار

برنامه ویژه باشگاه مشتریان کرمان موتور برای مشتریان وفادار
باشگاه مشتریان کرمان موتور پنجشنبه گذشته در مراسمی که در پیست کارتینگ مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد از مشتریان وفادار خود تقدیر کرد.

در این مراسم که با حضور مدیرعامل شرکت خدمات و تجارت بم خودرو و تعدادی دیگر از مدیران این مجموعه برگزار شد مسابقه کارتینگ بین مشتریان کرمان موتور انجام شد و به نفرات برتر این مسابقه جوایزی از طرف بم خودور و کرمان موتور اهدا شد.
در حاشیه این مراسم علی قلی زاده، رئیس اداره تحلیل و توسعه رضایت مشتریان در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگارن بیان داشت : باشگاه مشتریان کرمان موتور از تیرماه سال ۱۳۹۶ فعالیت خودرا آغاز کرد و علاقه مندان جهت عضویت می توانند با مراجعه به سایت کرمان موتور، وارد بخش باشگاه مشتریان شوند و در این بخش پس از دریافت اطلاعات پایه، بدون هیچگونه محدودیتی، حتی اگر مشتری کرمان موتور نباشند، در این باشگاه ثبت نام کنند.
برنامه ویژه باشگاه مشتریان کرمان موتور برای مشتریان وفادار
وی افزود : پس از ثبت نام، بر اساس اینکه قبلا خریدی داشته و یا نداشته اند، سطح بندی های انجام می شود تا مشخص شود شخص ثبت نام شده در کدام دسته مشتریان باشگاه کرمان موتور قرار خواهد گرفت.

قلی زاده ادامه داد : دسته بندی ها با اسامی برنز، برنز پلاس، نقره ای، طلایی و الماس نامگذاری شده اند و هر یک از مشتریان بر اساس قرار گرفتن در هر کدام از این دسته بندی ها از مزایای خاصی برخوردار می شوند.تخفیف در هنگام خرید، تسریع در روند تحویل محصول و همچنین اولویت در ثبت نام محصولات جدید حتی در شرایط ثبت نام محدود از جمله مزایای ویژه ای است که می توان نام برد.
وی در ادامه به ارتباط نزدیک با مشتریان اشاره کرد و گفت: خوشبختانه تجربه باشگاه مشتریان بسیار مثبت بوده است و ما از لحظه ثبت نام خودرو تا بعد از تحویل با مشتریان ارتباط مستقیم داریم و به همین دلیل توانسته ایم اطلاعات خوبی از موارد گوناگون مثل کیفیت را استخراج کنیم از نظر سنجی ها که بعد از ارجاع به مدیریات های مربوطه تبدیل به پروژه های بهبود شده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و عضویت در باشگاه مشتریان کرمان موتور به آدرس club.kermanmotorco.com مراجعه نمایید.

زمان ارسال پست: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ | ۳:۳۲ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.