شرایط فروش اقساطی کی ام سی KMC T8) T8)

شرایط فروش جدید T8 kmc

شرایط فروش اقساطی KMC T8 پیکاپ آفرودی کرمان موتور اعلام شد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

کرمان موتور شرایط فروش نقدی و اقساطی KMC T8 را با تحویل ۹۰ روزه اعلام کرد. بر اساس اعلام روابط عمومی کرمان موتور قیمت این خودرو ۱ میلیارد و ۶۵۰ میلیون تومان تعیین شده است.

اقساط این خودرو به صورت ۱۸، ۲۴ و ۳۰ماهه است که در قالب چک صیادی هر سه ماه یکبار پرداخت می شود. متقاضیان جهت ثبت نام می توانند به نمایندگی های کرمان موتور مراجعه کنند.

شرایط فروش T8
شرایط فروش T8

حتما ببینید: ویدیو تست و بررسی KMC T8

مشخصات فنی پیکاپ KMC T8

KMC T8
KMC T8

KMC T8 به پیشرانه ۲ لیتر توربو را مجهز است که خروجی های ۱۷۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور را ثبت می کند. قدرت در این پیکاپ از طریق جعبه دنده دستی ۶ سرعته به چرخ ها می رسد.

امکانات KMC T8

کابین t8
کابین t8

KMC T8 کرمان موتور در جایگاه یک پیکاپ دو دیفرانسیل که امروز قیمتی بیش از ۱,۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان را در بازار دارد، امکانات خوب و قابل قبولی را در اختیار مالکان خود می گذارد.

دو کیسه هوا، ترمزهای دیسکی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی (تنها در حالت تک دیفرانسیل عقب این قابلیت فعال است)، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، رینگ آلومینیومی، ترمز ABS و EBD، تریم داخلی چرم مصنوعی، نمایشگر لمسی، سنسور باد تایرها، سنسور نور، چراغ های زنون، قفل دیفرانسیل اتوماتیک محور عقب، تهویه الکتریکی دستی، استارت دکمه ای، کروز کنترل، دوربین عقب، تنظیم الکتریکی حالت انتقال قدرت به چرخ ها، کامپیوتر سفری و… از جمله امکانات قابل مشاهده در پیکاپ KMC T8 است.

۲.۴ امتیاز از ۵۸ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.