کارمانیا
مدیران خودرو

ایران خودرو با سیاست های سنتی

پیشرانه EC5 و EP6 به جای TU5 در محصولات جدید پژو
این روزها تمام خودروسازان جهان به این نتیجه رسیده اند که قبل از عرضه رسمی یک محصول، بهتر از خودرو مورد نظر توسط گروه های فنی و رسانه های تخصصی مورد بررسی قرار بگیرد.

این شیوه باعث می شود تا مخاطبان هر رسانه اطلاعات مورد نظر را در خصوص محصول جدید یک شرکت به دست بیاورند. بعد از اینکه رسانه ها با تهیه محتوا در قابل تست و بررسی توانست مشتری را تا حدی با خودرو آشنا کنند، آن موقع برای فروش خودرو نیاز به لمس واقعیت های خودرو از جانب مشتری و یا خریدار است. برای همین مسئله تست درایو رسانه ای و عمومی امروز به عنوان یکی از اصلی ترین بحث های بازاریابی و فروش شرکت ها به حساب می آید. با نگاهی ساده به شرکت های خودرو کشور، تنها شرکت ایران خودرو است که هیچ کدام از این دو اصل را اجرا نمی کند. عدم اجازه بررسی محصولات این شرکت پیش از تحویل برای رسانه ها و خریداران، یکی از سنت های اصلی شرکت ایران خودرو به حساب می آید. بسیاری از کارشناسان صنعت خودرو معتقد هستند که مراجعه زیاد مردم به این شرکت باعث شده تا ایران خودرو همیشه اطمینان کافی برای فروش هر محصول را داشته باشد. امروز می بینیم که این سیاست ایران خودرو در شرکت ایکاپ هم وجود دارد و حتی تیم فرانسوی هم تمایلی برای انجام تست درایو برای خودروهایی چون پژو ۲۰۰۸، ۳۰۱ و ۵۰۸ ندارند.

زمان ارسال پست: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ | ۳:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “ایران خودرو با سیاست های سنتی”

  1. ایرانی گفت:

    هنگامی که انحصار در کشور وجود دارد وضعیتی بهتر از این را نمی توان شاهد بود

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.