گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
اتوپلاس تصویر داستر جدید را فاش کرد

اتوپلاس تصویر داستر جدید را فاش کرد
نشریه اتوپلاس به عنوان یکی از معتبرترین رسانه های تخصصی خودرو در فرانسه شناخته می شود.
این نشریه طی سال های گذشته خبرهای زیادی را پیش از موعد رسمی اعلام کرده و تا حد زیادی حوزه فعالیت خود را بر روی صنعت خودرو فرانسه متمرکز کرده است. معمولا می توان در شماره های مختلف این نشریه، سرنخ هایی از فعالیت جدید کمپانی هایی چون رنو، پژو، سیتروئن، دی اس، داچیا و… پیدا کرد.
اتوپلاس در آخرین شماره خود ( شماره ۱۵۰۶)، بر روی جلد خود تصویری از داستر جدید را کار کرده است. البته در معرفی تصویر جلد اعلام شده که این تنها یک تصویر رندر است. ولی اگر بخواهیم قبول کنیم که داستر بر روی جلد اتوپلاس واقعیت ندارد، نمی توان از تیتر آن گذشت. سردبیر اتوپلاس در کنار این تصویر خبر رسیدن داستر جدید را با قطعیت کامل اعلام کرده و با توجه به متنی که در همان صفحه اول روی جلد نوشته شده است، احتمال دارد که کار شدن چنین تصویری از طرف گروه رنو سازمان دهی شده باشد. زیرا وقتی جمله های اطراف عکس دقت می کنید، دائما در تمجید داستر جدید بوده و از تعابیری چون انقلاب، ستاره، موفقیت، تضمین پیروزی و… استفاده شده است. این استدلال می تواند دلیلی باشد که گروه رنو و کمپانی داچیا رسما تصاویر مربوط به داستر نسل جدید را به مجله اتو پلاس داده اند. وقتی به صفحات ۱۶ تا ۱۸ این نشریه نگاه می کنید، با پرونده کاملی از داستر رو به رو می شوید که در صفحه آخر آن تصویر کاملا واضحی از نمای عقب خودرو جدید منتشر شده است.
اتوپلاس تصویر داستر جدید را فاش کرد
به این ترتیب می توان نتیجه گرفت که احتمالا تا چند هفته دیگر به صورت رسمی گروه رنو داستر نسل دوم را رونمایی می کند. بدیهی است که ابتدا این خودرو با لوگو داچیا به بازار اصلی وارد می شود و سپس برای بازارهای دیگر با لوگو رنو معرفی خواهد شد. رنو داستر نسل دوم خودرویی است که در صورت قطعی شدن قراردادن رنو و ایدرو، به خط تولید بن رو در ساوه می آید.
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۵ تیر ۱۳۹۶ | ۸:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

5 Responses to “اتوپلاس تصویر داستر جدید را فاش کرد”

 1. محمد گفت:

  یکمی بهتر شده مثل اینکه رنو و داچیا دوست ندارن این پلت فرم رو رها کنن! بسه دیگه

 2. حسین گفت:

  خییییلی خوب شده 👌👌👌

 3. محمد گفت:

  وای چقد خوشگله…جدا زحمت کشیدن!

 4. پارسا گفت:

  فکر کنم زن طراح داستر از دنیا رفتن.خخخ

 5. محمد غفاری گفت:

  ۱۰۰%😄😄😄😄

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.