کارمانیا
مدیران خودرو

آئودی از تولید یک ابر خودرو RS الکتریکی خبر داد

 آئودی از تولید یک ابر خودرو RS الکتریکی خبر داد
آئودی ظاهرا در حال بررسی تولید مدل‌های کاملا الکتریکی برای خانواده RS خود است.
این شرکت در حال حاضر ابرخودرو R8-etron را با ۴۵۵ اسب بخار نیرو و ۹۱۹ نیوتن متر گشتاور حاصل از یک جفت موتور الکتریکی برای خانواده RS تولید می‌کند.
آئودی در سال ۲۰۱۴ برنامه هایی را برای معرفی پیشرانه های الکتریکی در مدل های RS تا سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که دقیقا با مقررات سخت گیرانه تر آلایندگی در اروپا همزمان می شد.
به گزارش عصرخودرو پیتر مرتنز رئیس بخش توسعه آئودی اخیرا در حاشیه مسابقات فرمول E به استفاده کامل تر از پیشرانه های الکتریکی برای برند RS اشاره کرد.
وی افزود: شما می‌توانید به خوبی تصور کنید که ما صاحب یک ابرخودرو الکتریکی خواهیم شد. من می‌توانم به شما بگویم برای برندی همچون آئودی یک ابرخودرو همیشه موضوع جالبی است و این یک سگمنتی است که ما بازیگر جدی آن بوده ایم.
این مقام شرکت آئودی اعلام کرد که مایل است این اتفاق هرچه سریع تر رخ دهد ولی از افشای یک زمابندی مشخص یا دیگر جزئیات خودداری کرد.
آئودی همچنین کارخانه تولید دومین مدل الکتریکی بنام E-tron اسپرت‌بک(موجود در تصویر) را که خط مونتاژ آن در سال ۲۰۱۹ و پس از ورود E-tron کراس اور به بازار، شروع به کار خواهد کرد، تایید کرد.

زمان ارسال پست: ۰۴ تیر ۱۳۹۶ | ۱۲:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.