ویدیوی آموزش آفرود با خودروهای دو دیفرانسیل

ویدیوی آموزش آفرود با خودروهای دیفرانسیل طی یک همکاری مشترک میان اسب بخار و مکث موتور ساخته شده و در این محتوا، نسخه کامل این برنامه در اختیار مخاطبان قرار گرفته است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، در ویدیوی آموزش آفرود با خودروهای دو دیفرانسیل به بحث تعمیرات و نگهداری، تجهیزات سفر، نکات رانندگی با خودروهای شاسی مستقل، کاربرد قابلیت های آفرودی این دسته از خودروها، آفرود در کویر، آفرود در کوهستان، آفرود در جنگل، قواعد سفر گروهی، قواعد کمپینگ، تجهیزات مسیریابی و… پرداخته شده و محمدمهدی تفضلی نکات مربوط به این دسته از سفرها را بیان کرده است.

برای ضبط این برنامه یک دستگاه مکث کلوت دنده ای در اختیار تیم اسب بخار قرار گرفته بود و نکات مربوط به آفرود با این پیکاپ دو دیفرانسیل آموزش داده شده است.

با رشد چشم گیر فروش خودروهای دو دیفرانسیل شاسی مستقل در ایران که بیشتر به پیکاپ ها اختصاص دارد، بحث سفرهای آفرودی داغ شد و بسیاری از علاقه مندان به طبیعت گردی به سراغ خرید پیکاپ های دو دیفرانسیل رفتند. افزایش سفرهای آفرودی و از سویی نبود آموزش های کافی در چند وقت اخیر حوادث ناگواری را رقم زده و حواشی زیادی را ایجاد نموده است.

در همین راستا پایگاه خبری اسب بخار تصمیم گرفت تا یک پکیچ ویدیویی و آموزشی برای مالکان خودروهای دو دیفرانسیل و علاقه مندان به آفرود تهیه کند تا شاید چنین محتوایی بتواند آگاهی رانندگان خودروهای آفرودی را پیش از آغاز سفرهای طبیعت گردی افزایش دهد.

۴ امتیاز از ۲۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.