اولین طرح فروش کلوت اتوماتیک مکث موتور در سال 1403

فوتون G7 و مکث کلوت اتومات

با پیش‌پرداخت ۹۶۰ میلیون تومان، صاحب کلوت اتوماتیک شوید؛ شرکت مکث موتور شرایط فروش اقساط پیکاپ کلوت اتوماتیک را ویژه فروردین ماه ۱۴۰۳ اعلام کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

پیش‌فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک شرکت مکث موتور با قیمت قطعی و اقساط ۱۸ ماهه بدون بهره، از امروز در محل نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مکث موتور آغاز می‌شود.

جهت ثبت‌نام در این طرح فروش اقساطی پیکاپ کلوت اتوماتیک و یا کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به نمایندگی های مجاز فروش و خدمات پس از فروش شرکت مکث موتور مراجعه فرمایید.

قیمت قطعی۱.۹۵۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
پیش‌پرداخت۹۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان
شرایط اقساط۶ فقره چک، هر ۳ ماه یک فقره
مبلغ هر چک۱۶۵.۰۰۰.۰۰۰ تومان
تحویل۹۰ روز کاری

آرشیو شرایط فروش کلوت

شرایط فروش کلوت اتوماتیک اسفند ۱۴۰۲ (منقضی شده)

طرح فروش شرایطی پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور با قیمت قطعی و تسهیلات ۹۹۰ میلیون تومانی، از تاریخ ۲۲ اسفندماه در نمایندگی‌های این شرکت آغاز می‌شود.

در این طرح فروش، کلوت اتوماتیک با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسد که ۹۶۰ میلیون تومان از این مبلغ، به صورت پیش پرداخت و الباقی آن، ۱۸ ماهه و بدون کارمزد، طی ۶ فقره چک (هر سه ماه یکبار و هر یک به مبلغ ۱۶۵ میلیون تومان)، دریافت می‌شود. شایان ذکر است، اولین چک اقساط این طرح به تاریخ ۱۵/۰۶/۱۴۰۳ شروع خواهد شد.

کلوت اتوماتیک، یکی از پیکاپ‌های آفرودی مطرح در بازار است که با وجود بهره‌گیری از امکانات مناسب، شاسی مستقل، سیستم چهارچرخ محرک (با قفل دیفرانسیل اتوماتیک)، گیربکس ۶ دنده اتوماتیک و همچنین پیشرانه توانمند ۲.۴ لیتری توربوشارژ میتسوبیشی، به عنوان گزینه‌ای مناسب جهت سفرهای جاده‌ای و یا طبیعت‌گردی، مورد توجه قرار گرفته است.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده فهرست نمایندگی‌ها به وب‌سایت شرکت مکث موتور به نشانی www.maxmotorco.com مراجعه فرمایند.

شرایط فروش پیکاپ کلوت
شرایط فروش پیکاپ کلوت

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، طرح فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور با مدل ۱۴۰۳ و قیمت قطعی، از تاریخ ۸ اسفندماه در نمایندگی‌های این شرکت آغاز می‌شود. در این طرح فروش، کلوت اتوماتیک با قیمت قطعی ۱ میلیارد و ۹۵۰ میلیون تومان و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری به فروش می‌رسد که ۹۰۰ میلیون تومان از این مبلغ به صورت پیش پرداخت، و الباقی مبلغ یعنی ۱ میلیارد و ۵۰ میلیون تومان نیز در زمان دعوتنامه دریافت می‌شود.

متقاضیان محترم می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده فهرست نمایندگی‌ها به وب‌سایت شرکت مکث موتور به نشانی www.maxmotorco.com مراجعه فرمایند.

شرایط فروش کلوت اتوماتیک آبان ۱۴۰۲ (منقضی شده)

شرایط فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور با پیش پرداخت ۷۹۵ میلیون تومانی آغاز شده است. مابقی قیمت مصوب این خودرو به مبلغ ۱,۰۷۸,۲۰۰۰,۰۰۰ تومان به صورت تسهیلات ۱۲ و ۱۸ ماهه به صورت ماهانه پرداخت خواهد شد. مبلغ هر قسط برای تسهیلات ۱۲ ماهه ۸۹,۸۵۰,۰۰۰ تومان و برای تسهیلات ۱۸ ماهه ۵۹,۹۰۰,۰۰۰ تومان است. موعد تحویل آن ۳۰ روز کاری از اعلام شده است.

شرایط فروش کلوت دنده ای آبان ۱۴۰۲ (منقضی شده)

شرایط فروش پیکاپ کلوت دنده ای مکث موتور با پیش پرداخت ۶۹۶,۷۰۰,۰۰۰ تومانی آغاز شده است. قیمت مصوب این پیکاپ آفرودی ۱,۵۹۶,۷۰۰۰ هزار تومان اعلام شده است که شرکت مکث موتور تسهیلات ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی را برای این شرایط فروش در نشر گرفته است. بازپرداخت این تسهیلات به صورت ۱۲ ماهه به مبلغ ۷۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان است.

مهر ۱۴۰۲ (منقضی شده)

شرایط فروش پیکاپ کلوت اتوماتیک مکث موتور با پیش پرداخت ۵۶۲ میلیون تومانی آغاز شده است. مابقی قیمت مصوب این خودرو به مبلغ ۱,۳۱۱,۵۹۰,۰۰۰ تومان به صورت تسهیلات حداکثر ۶۰ ماهه به صورت ماهانه پرداخت خواهد شد. مبلغ هر قسط ۳۹,۴۷۶,۰۰۰ تومان و موعد تحویل آن ۶۰ روز کاری از اعلام شده است.

خرداد ۱۴۰۲ (منقضی شد)

در این طرح که برای اولین بار در سال جاری اعلام شده است، پیش فروش مدل ۱۴۰۲ کلوت دنده‌ای و اتوماتیک (AT) از روز شنبه ۶ خرداد ۱۴۰۲ تا پایان روز دوشنبه ۸ خرداد (یا تا زمان تکمیل ظرفیت) با قیمت قطعی و موعد تحویل مهرماه در نمایندگی‌های شرکت مکث موتور انجام می‌شود. متقاضیان کلوت دنده‌ای می‌توانند این مدل را با پیش‌پرداخت ۷۹۸ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و مدل اتوماتیک را با پیش پرداخت ۹۳۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان ثبت نام کنند و الباقی مبلغ را به صورت یک فقره چک به تاریخ ۱۵ شهریورماه (که در زمان ثبت نام از متقاضی دریافت می‌شود)، پرداخت نمایند. لازم به ذکر است که قیمت قطعی اعلام شده برای کلوت دنده‌ای، ۱ میلیارد و ۵۹۶ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و برای مدل اتوماتیک نیز ۱ میلیارد و ۸۷۳ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان است.

۲.۵ امتیاز از ۱۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.