گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
پیش فروش فاو بسترن B30 با افزایش قیمت

تست و بررسی بسترن B30
گروه بهمن و شرکت بهمن موتور به عنوان شریک تجاری FAW چین در ایران، جدیدترین شرایط فروش فاو بسترن B30 را اعلام کرده اند.

طبق این شرایط فروش، تحویل فاو بسترن B30 تولید داخل در این سری از ثبت نام برای خرداد و تیر ۹۷ خواهد بود. برای پیش خرید این سدان می توان ۲۵ میلیون تومان را به عنوان ودیعه اول واریز کرد و هم می توان ۱۵ میلیون تومان آن را در ابتدای ثبت نام و ۱۰ میلیون تومان دیگر را با توجه به موعد تحویل نیمه دوم اردیبهشت و یا خرداد سال جاری به شرکت پرداخت کرد. سود مشارکت این طرح فروش ۱۶ درصد و سود انصراف آن ۱۲ درصد است. رنگ های انتخابی مشتریان در زمان تحویل سفید، مشکی و سربی خواهد بود.
با توجه به این اطلاعیه فروش، قیمت خودرو بر مبنا روز حساب می شود. اما طبق اعلام مخاطبان اسب بخار، بهمن موتور در دعوتنامه های جدید برای تحویل خودرو، بهای رسمی فاو بسترن B30 را چهار میلیون تومان افزایش داده است. به عبارت ساده قیمت این خودرو که ۵۹ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان بوده، حال به ۶۳ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان رسیده است.


جهت تماشای ویدیو تست و بررسی فاو بسترن B30 در فصل سوم اسب بخار، بر روی لینک کلیک کنید.

پیش فروش فاو بسترن B30 با افزایش قیمت

زمان ارسال پست: ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ، ، ، ،

4 Responses to “پیش فروش فاو بسترن B30 با افزایش قیمت”

 1. معراج گفت:

  با قیمت ۶۰ تومن گزینه جذابی بود با ۶۵ تومن اینم به سرنوشت بی ۵۰ دچار میشه و با توجه به سابقه بهمن احتمالا ۸-۹ ماه دیگه هم تولیدش متوقف میشه

 2. مرتضی گفت:

  سلام قیمت فروردین برای ما ۶۵ میلیون در امد
  ۲۵ میلیون نقد دادیم
  ۳۹٫۲۱۰ ازمون گرفتن
  ۷۰۰ تومان سود مشارکت داشتیم
  جمع بزنید چقدر گرفتن
  واقعا بی انصافی بود

 3. رضا گفت:

  مملکت نیست بلکه جنگل به تمام معناست!!

 4. پویا گفت:

  دوستان این افزایش قیمت گریبان گیر تمام خودرو ها شده و مخصوص b30نیس،بقیه خودرو ها هم در چند روز اتی گرون میشن ،ما این ماشینو ۵۷ میلیون و ۴۶۰ خریدیم !

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.