کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

وضعیت نه چندان جالب بورگوارد

حضور بورگوارد در ایران قطعی شد
با انتشار آمار فروش خودروهای بازار چین، مشخص شد که هنوز بورگوارد نتوانسته به عنوان یک برند چینی-آلمانی جایگاه خود را در بازار هدف اولیه پیدا کند.
طبق گزارش رسمی منتشر شده در سایت های چینی، بورگوارد در ماه جولای ۲۰۱۷ تنها موفق به فروش دو هزار و ۱۰۹ دستگاه BX7 شده است. این خودرو به عنوان یک کراس اوور دو دیفرانسیل با فناوری آلمانی شناخته می شود که هنوز جایگاه مطلوب را در کشور سازنده خود به دست نیاورده است. با نگاهی به جدول فروش کراس اوورها می بینیم که بازار چین فروش بالاتری را برای سایر آلمانی های لوکس و گران قیمت به ارمغان آورده است. البته که هنوز فعالیت بورگوارد قدرت زیادی را به خود ندیده و به احتمال زیاد از سال ۲۰۱۸، این برند در بحث بازاریابی و فروش قدرتمند ظاهر می شود. بورگوارد قرار است که تا چند ماه آینده خودروهای BX7 و BX5 را به بازار ایران عرضه کند. این خودروها در قالب کراس اوورهای دو دیفرانسیلی به بازار می آیند که از نظر فنی شباهت زیادی به خودروهای گروه فولکس واگن دارند.

زمان ارسال پست: ۱۰ آبان ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.