کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

هدیه ویژه مدیران خودرو

تیگو7 به بازار آمد+قیمت رسمی
با هدف ایجاد بستر مناسب جهت امکان سرمایه گذاری خرد و کلان، صندوق سرمایه گذاری تامین خودرو باشگاه مشتریان شرکت مدیران خودرو و ارائه خدمات متمایز به مشتریان گرامی راه اندازی گردیده است.
در اين خصوص جناب اقای مهندس شريعت رييس هيئت مدیره شركت مديران خودرو با بيان مزاياي سرمايه گذاری در اين صندوق گفت هر شخصي با هر مقدار سرمايه می تواند در اين صندوق عضو شود و ضمن بهره مندی از امتيازات و خدمات خاص ارائه شده از بالاترين سود سپرده بانكی (كه در حال حاضر ۱۴٫۷۵ درصد مي باشد) بصورت روز شمار برخوردار گردد .
آقاي مهندس شريعت در ادامه با اشاره به انعقاد تفاهمنامه شركت مديران خودرو با بانك صادرات جهت ايجاد و پشتيبانی از صندوق سرمايه گذاری تا مين خودرو ، به تضمين باز پرداخت اصل پول و سود تعلق گرفته به سرمايه گذاران محترم توسط بانك صادرات و شركت مديران خودرو تاكيد نمودند.
در ادامه آقای يوسفيان معاون اعتباری بانك صادرات ضمن بيان اينكه ارسال كارت بانكی شتابی از طريق بانك صادرات به ادرس مشتريان گرامی خواهد بود گفت تمامي دريافت و پرداختها در صندوق سرمايه گذاری تامين خودرو كه يك حساب بانكی مي باشد از طريق كارتهای بانكی ارسال شده خواهد بود كه تمامی قابليتهای كارتهای شتابی اعم از دريافت نقدي از تمامي درگاههاي بانكي(اينترنت بانك ، موبايل بانك ، تلفن بانك ، خود پردازها ، شعب بانك صادرات و غيره)؛ انتقال كارت به كارت ، انتقال كارت به حسابهاي ديگران و پرداخت وجه مربوط به خرید کالا و غیره را دارد.
دارندگان کارت، مشارکت کنندگان در این طرح بر حسب میزان سپرده و امتیازات مکتسب از تسهیلات ویژه مدیران خودرو در شرایط خرید و دریافت خدمات خودرویی و سایر برنامه های ویژه مرتبط با باشگاه مشتریان مدیران خودرو برخوردار میباشند که جزئیات مربوط در اطلاعیه های بعدی شرکت مدیران خودرو اعلام می گردد.

زمان ارسال پست: ۱۰ مرداد ۱۳۹۶ | ۹:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, رپورتاژ | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.