کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

رییس انجمن قطعه سازان ترکیه: ما می خواهیم شریک ایران باشیم

رییس انجمن قطعه سازان ترکیه: ما می خواهیم شریک ایران باشیم
رییس انجمن قطعه سازان ترکیه گفت: ما می خواهیم بخشی از شروع مجدد صنعت خودروی ایران باشیم و در آن سرمایه گذاری کنیم.
به گزارش خودروکار؛ آلپر کانکا، در چهارمین همایش بین المللی خودرو، با ابراز خرسندی از حضور در این همایش، تصریح کرد: خوشحالیم از اینکه صنعت خودروی ایران شروع مجدد خود را آغاز کرده است.او با بیان اینکه صنعت خودروی ترکیه در دو سال گذشته رشد چند درصدی داشته است، تصریح کرد: میزان فروش ما در سال ۲۰۱۶، یک میلیون و ۴۸۵ بوده که نسبت به سال ۲۰۱۵، رشد ۹ درصدی داشته است.
کانکا با بیان اینکه بازار ترکیه از بازار ایران کوچک تر است، تصریح کرد: با وجود کوچک بودن بازار، صنعت خودروی ترکیه در صادرات بسیار قوی است و واردکنندگان اروپایی بیش از یک میلیون خودرو از ترکیه وارد می کنند.
رییس انجمن قطعه سازان ترکیه با بیان اینکه انجمن ما موفقیت های عمده ای را به دست آورده است، اظهار کرد: انجمن تایساد نقش مهمی در صنعت خودروی ترکیه دارد. فقط یکی از بخش های صنعتی ما در ترکیه سال گذشته ۱.۵ میلیارد دلار صادرات داشته است.
او با تاکید بر اینکه صنعت خودروی ترکیه در صادرات قدرتمند است، گفت: ایران سهم ۴ درصدی از این صادرات دارد و اروپا سهم ۷۰ درصدی دارد.

زمان ارسال پست: ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | ۴:۴۵ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.