گروه مستند اسب بخار

کارمانیا
مدیران خودرو
رامک خودرو
ایرتویا
رویدادهای مهم در نمایشگاه خودرو ارومیه

شانزدهمین نمایشگاه خودرو مشهد
کلان شهر ارومیه، دومین شهر ترافیکی ایران تیر ماه امسال میزبان نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی خواهد بود.
به نقل از ستاد برگزاری این نمایشگاه؛ علیرضا عاجزی مدیر عامل شرکت مدیریت رویداد و نمایشگاه رونق با اعلام این خبر افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۱۳ تیر ماه ۹۶ به مدت ۴ روز با حضور بیش از ۱۱۰ شرکت توانمند داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه بین المللی ارومیه برپا خواهد شد.

به گفته وی این نمایشگاه با رشد ۳۰ درصدی نسبت به دوره اول ، در دو بخش خودرو و قطعات درفضای بالغ بر ۱۵ هزار متر مربع برگزار خواهد شد. وی افزود: مهم ترین زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه سازندگان و وارد گنندگان خودروهای سبک و سنگین، تولید کنندگان و واردگنندگان قطعات و لوازم جانبی، شرکت های خدماتی، بیمه و… خواهد بود.
عاجزی با اشاره به قابلیت ها و ظرفیت های اقتصادی استان آذربایجان غربی افزود: این استان به صورت مستقیم و غیر مستقیم با چهار کشور دارای مرز و گمرک می باشد که این مهم باعث رشد و رونق این نوع نمایشگاه ها دراستان شده است.
وی در پایان خاطرنشان کرد: از تمامی فعالان و دست اندرکاران صنعت خودرو کشور دعوت بعمل می آوریم که از این رویداد مهم بازدید نمایند.

زمان ارسال پست: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۳:۰۳ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.