کارمانیا
مدیران خودرو

رونمایی از ون کانسپت سیتروئن در نمایشگاه ژنو

رونمایی از ون کانسپت سیتروئن در نمایشگاه ژنو
بنابر اعلام شرکت فرانسوی سیتروئن، این کمپانی در نمایشگاه ژنو ۲۰۱۷ که کمتر از یک ماه دیگر بازگشایی خواهد شد، از خودروی ون کانسپت خود که «SpaceTourer 4×۴ E Concept» نام دارد رسما رونمایی به عمل خواهد آورد.
از مشخصات این خودرو باید به سیستم چهار چرخ همزمان محرک (۴WD) و جدا بودن درب صندوق عقب از شیشه عقب خودرو اشاره کرد.
در مورد این خودرو می توان گفت که تلفیقی از یک ون سواری و یک خودروی کلاس شاسی بلند است که با طراحی ای پر انرژی و زیبا توأم شده است. از توانایی منحصر به فرد این خودرو باید به توانایی پیمودن اراضی مختلف اشاره کرد. رنگ بدنه و رنگ تجهیزات داخل کابین خودرو نیز دارای رویکردی هوشمندانه و تناسب رنگی بسیار ایده آلی است.
در بدنه ی SpaceTourer E رنگ های سفید، خاکستری و تزئینات قرمز رنگ به کار رفته است که به لطف این ترکیب رنگ، پویایی خاصی به خودرو داده شده است.
رونمایی از ون کانسپت سیتروئن در نمایشگاه ژنو
در زیر کاپوت این ون کانسپت، موتور BlueHDi 150 S&S تعبیه شده که نیروی تولیدی توسط این پیشرانه از طریق جعبه دنده ای ۶ سرعته دستی به چرخ ها منتقل می شود.
از دیگر امکانات موجود در این مدل باید به، سیستم هشدار برخورد، سیستم کنترل کروز تطبیقی، سیستم هشدار دهنده خروج از جاده، عملکرد اتوماتیک چراغ ها، سیستم نشان دهنده ی نقطه ی کور و سیستم ارتباطی مختص سیتروئن اشاره کرد.
گفتنی است که این ون کانسپت از سیستم ۴*۴ ای بهره می برد که توسط شرکت فرانسوی Dangel تولید شده است.
منبع : خودرو کار

زمان ارسال پست: ۰۳ اسفند ۱۳۹۵ | ۵:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.