کارمانیا
مدیران خودرو

ب ام و ۵۳۰i جدید به پرشیا خودرو آمد

ب ام و 530i به پرشیا خودرو آمد
از تصاویری که به دست ما رسیده معلوم است، پرشیا خودرو نسل جدید ب ام و سری۵ را به تهران آورده و احتمالا فروش آن را به زودی آغاز می کند.
این خودرو که قرار است با مدل ۵۳۰i راهی جاده های کشور شود، به موتور دو لیتری تویین پاور مجهز است که ۲۵۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۳۵۰ نیوتون متر تولید می کند. این خودرو در حالت استاندارد دیفرانسیل عقب بوده و می توان آن را در نسخه دو دیفرانسیل XDrive هم سفارش گذاری کرد. البته که این امر در بازار جهانی امکان پذیر است و احتمال آن بسیار کم است که بتواند ۵۳۰i را در نسخه XDrive در بازار ایران به صورت مرسوم تهیه کرد. گیربکس این خودرو از نوع ۸ دنده اتوماتیک استپ ترونیک است که می تواند با انتقال قدرت صحیح، شتاب صفر تا صد کیلومتر بر ساعت ۵۳۰i را در ۶ ثانیه ثبت کند.این سدان لوکس آلمانی از نظر طراحی شباهت بسیار زیادی با ب ام و سری۷ جدید دارد. پس بدیهی است که در صورت حضور به موقع در بازار ایران، بتواند فروش خوبی را تجربه کند. احتمال داده می شود که ۵۳۰i جدید با قیمتی حدود ۴۰۰ تا ۶۰۰ میلیون تومان به بازار کشور عرضه شود. مجوز واردات این خودرو برای پرشیا خودرو ثبت شده و بدیهی است که تنها راه رسمی خرید این خودرو توسط ارگان های مربوطه، این شرکت معرفی می شود. در صورت سفارش گذاری و ترخیص به موقع ۵۳۰i می توان از اواخر تابستان امسال این خودرو را در جاده های کشور مشاهده کرد.
ب ام و 530i به پرشیا خودرو آمد
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ | ۷:۲۸ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.