کارمانیا
مدیران خودرو

اولین خودوری الماسی دنیا/ رولز رویس صاحب سبک شد

اولین خودوری الماسی دنیا/ رولز رویس صاحب سبک شد
رولز رویس، شرکت بریتانیایی سازنده ی خودرو های لوکس، در نمایشگاه بین المللی خودرو ژنو ۲۰۱۷ که در هفته های قبل برگزار شد، سنگ تمام گذاشت تا همچون همیشه ابهت خود در میان لوکس سازان جهان را به رخ کشیده باشد.
این شرکت بریتانیایی که همیشه بالاترین حد تجمل را در محصولات خود بکار می برد، در نمایشگاه ژنو از خودرویی لوکس و خوش رنگ رونمایی به عمل آورد که بهت و تعجب همگان را بر انگیخت.
رولز رویس در نمایشگاه ژنو اولین خودروی الماسی دنیا را در معرض نمایش قرار داد. کمپانی خودروسازی رولز رویس به منظور بالا بردن حد تجمل در خودوری مدل خودروی Ghost، از الماس برای رنگ آمیزی این مدل خودرو استفاده کرده است.
به گزارش خودرو کار رولز رویس برای رنگ آمیزی این خودوری فرا لوکس که “Elegance” نام دارد، از ۱۰۰۰ الماس خورد شده استفاده کرده است که این کار رولز رویس نمایشگاه ژنو امسال را تجملی تر از همیشه کرده بود.
اولین خودوری الماسی دنیا/ رولز رویس صاحب سبک شد
رنگی که برای محیط داخلی این خودرو انتخاب شده است کاملا با رنگ بدنه آن در تناسب است. صندلی های چرم و کفپوش های ابریشمی مورد استفاده قرار گرفته در داخل خودرو همگی به رنگ سیاه است.
اولین خودوری الماسی دنیا/ رولز رویس صاحب سبک شد
در مورد پیشرانه ی این خودروی رویایی باید افزود که Elegance از پیشرانه ای ۶٫۶ لیتری ۱۲ سیلندر بهره می برد. به لطف این پیشرانه ی قدرتمند، قدرت ۵۶۳ اسب بخاری و گشتاوری ۶۰۵ نیوتون متری در اختیار خودرو قرار می گیرد. انتقال قدرت در Elegance از طریق جعبه دنده ۸ سرعته اتوماتیک به چرخ های عقب منتقل می شود.

زمان ارسال پست: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ | ۲:۳۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “اولین خودوری الماسی دنیا/ رولز رویس صاحب سبک شد”

  1. تايماز گفت:

    جا داشت ذكر ميكرديد كمپاني بريتانيايي كه يكي از زير مجموعه هاي شركت بي ام و هست!

  2. حسن گفت:

    اونا فرمونشون سمت راسته؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.