تارا دنده ای با آپشن های جدید تحویل داده می شود

تارا دنده ای با آپشن های جدید تحویل داده می شود
تارا دنده ای با آپشن های جدید تحویل داده می شود

گروه صنعتی ایران خودرو در راستای تطبیق خودروهای تولیدی با استانداردهای جدید، تارا دنده ای را با آپشن های جدید به مشتریان تحویل می دهد. باید گفت که تارا دنده ای همچنان با تیپ V1 عرضه می شود و نسخه معرفی شده متفاوت با تیپ V3 و جدید است.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، تارا دنده ای V1 همچنان به پیشرانه TU5 پلاس و جعبه دنده ۵ سرعته دستی مجهز است و در بحث امکانات کلی مانند نسخه قبلی به فرمان کمکی برقی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، چراغ روشنایی روز، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، تهویه الکتریکی دستی، نمایشگر لمسی، سنسور پارک عقب، تریم داخلی پارچه ای، آینه ها و شیشه های برقی، ترمزهای دیسکی جلو و عقب، رینگ فولادی ۱۵ اینچی، دو کیسه هوا و… مجهز است.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی تارا دنده ای در اسب بخار

پیش از این تارا دنده ای تیپ V1 با کد کلاس ۳۲۲۰۱ به دست مشتریان می رسید. اما با اجباری شده سنسور نور و یا قابلیت پوزشن لامپ، به خاطر وجود زیرساخت فعال سازی Auto Light در پلتفرم تارا، از این پس تارا دنده ای V1 با کد کلاس ۳۲۲۰۷ و با قابلیت سنسور نور به دست خریداران خواهد رسید. همچنین به خاطر یکپارچه بودن یونیت سنسور نور و باران محصولات ایران خودرو، تارا دنده ای سنسور باران را هم خواهد داشت.

لذا تارا دنده V1 از این پس در کنار امکانات قبلی به سنسور نور و باران هم مجهز شده است. در آینده نزدیک قرار است تا تارا دنده ای V3 با امکانات بیشتری مانند استارت دکمه ای، سانروف، زیرآرنجی سرنشینان عقب، چراغ های عقب جدید، ۶ بلندگو، دکمه ای شیشه بالابر جدید، جعبه دنده شش سرعته دستی و… تولید شود.

حتماً ببینید: تست و بررسی تارا اتوماتیک در اسب بخار

۳.۶ امتیاز از ۴۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.