تارا؛ دوست معولی
تارا؛ دوست معولی

تارا دوست معولی در هفتمین قسمت از فصل هفتم اسب بخار، به سراغ ویدیو تست تارا دنده ای رفته ایم و این سدان ملی جدید را به چالش کشیده ایم. همچنین در بخش دوچرخه، به سراغ تست و بررسی یاماها WR155 رفته ایم و این موتورسیکلت به نسبت آفرودی را تست کرده ایم. از سویی در بخش تیپ کار، به مجموعه بوتیک گاراژ سری زده ایم و با مبحث راهکارهای کاهش نفوذ صدا به کابین خودرو آشنا شده ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در این قسمت بینید 👇

  • ویدیو تست تارا دنده ای
  • تست و بررسی یاماها WR155
  • تیپ کار و دمپینگ خودرو
  • تصاویر تارا دنده ای
  • تصاویر یاماها WR155

تست و بررسی تارا دنده ای :

در قسمت جدید اسب بخار به سراغ بررسی ایران خودرو تارا دنده ای رفته ایم. این خودرو به تازگی وارد جاده های کشور شده است و فعلاً با قیمتی کمتر از ۲۹۵ میلیون تومان به دست خریداران می رسد. این خودرو به پیشرانه TU5 پلاس و جعبه دنده ۵ سرعته دستی BE4 مجهز است و در آن امکاناتی مانند سامانه کنترل پایداری دیده می شود.

تارا دنده دستی چه ویژگی های مثبتی دارد؟

استفاده از پلتفرم جدید به همراه فرایند ساختار نوین، استفاده از نسل جدید سامانه های مدیریت پایداری، عایق بندی قابل قبول کابین در برابر نفوذ صدا، فضای کابین و بار مناسب، پایداری و ایمنی قابل قبول، ترمزهای خوب، صندلی های راحت و… از جمله نکات مثبت تارا دنده ای به حساب می آید.

تارا دنده ای چه ویژگی های منفی دارد؟

نبود برخی امکانات رقابتی مانند سانورف، تهویه اتوماتیک، زیر آرنجی ردیف جلو و عقب، دوربین عقب و… از جمله انتقادهایی است که به نسخه دنده ای تارا وارد می شود. همچنین طراحی نه چندان خلاقانه و از سویی نبود ارگونومی مناسب برای دسترسی به تنظیمات شیشه ها از دیگر نقدهای به نسخه تارا است. همچنین موقعیت دنده های فرد این سدان هم آنچنان ایده آل و مناسب نیست.

تارا دنده ای چه امکاناتی دارد؟

در این سدان کلاس C امکاناتی مانند فرمان کمکی برقی، ترمزهای دیسکی جلو و عقب، سنسور پارک عقب، کروز کنترل، محدودکننده سرعت، تریم داخلی پارچه، تهویه الکتریکی دستی، سامانه کنترل حرکت در سربالایی، سامانه کنترل و مدیریت پایداری الکتریکی، نمایشگر لمسی، سیستم GSI، دو کیسه هوا، شیشه ها و آینه های برقی، سنسور پایش باد تایرها و… دیده می شود.

تست و بررسی یاماها WR155 :

یاماها WR155 یک موتورسیکلت کم مصرف و اقتصادی در رده آفرودی های سبک است. در حال حاضر این موتورسیکلت توسط شرکت نیرو موتور در ایران مونتاژ و عرضه می شود و نمایندگی خیابان آیت الله کاشانی نیرو موتور نیز، متولی برگزاری این تست بوده است.

تیپ کار و دمپینگ خودرو :

در این قسمت از تیپ کار فصل هفتم اسب بخار، به سراغ موضوع دمپینگ رفته ایم و در مجموعه بوتیک گاراژ به بررسی این نوع خدمات پرداخته ایم.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت هفتم فصل هفتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم ویدیو تست تارا دنده ای را از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

آلبوم تصاویر ایران خودرو تارا دنده ای :

آلبوم تصاویر یاماها WR155 :

آلبوم تصاویر بوتیک گاراژ :

۴.۷ امتیاز از ۳ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.