بازگشت 207 صندوق دار با پیشرانه جدید به خط تولید

207 صندوق دار با پیشرانه جدید
۲۰۷ صندوق دار با پیشرانه جدید

به گفته رادمنش، مسئول بخش توسعه ایران خودرو، قرار است ۲۰۷ صندوق دار با پیشرانه و گیربکس جدید مجدداً به خط تولید این شرکت بازگردد.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

همان طور که می دانید پلتفرم P200 در میان ایرانیان به شدت محبوب است و با این محدودیتی که در تولیدات داخل وجود دارد، احتمالاً به زودی محبوبیتش را از دست ندهد. ۲۰۶، ۲۰۷ و رانا سه محصولی اند که بر پایه پلتفرم P200 ساخته شده اند که البته تولید ۲۰۶ متوقف شده اما رانا و ۲۰۷ همچنان در حال تولید اند و با استقبال خوبی هم از طرف مردم رو به رو می شوند. با توجه به علاقه مردم به محصولات این پلتفرم، ایران خودرو تصمیم گرفته تا مجدداً تولید ۲۰۷ صندوق دار یا سدان را البته با موتور و گیربکس جدید آغاز کند.

پژو 207i صندوق دار اتوماتیک

حتماً به خاطر دارید که ۲۰۷ SD در سال ۹۷ تولید شد و فقط در مدت دو سالی که در خط بود توانست فروش خوبی داشته باشد و به خاطر فضای بار بیشترش نسبت به نسخه هاچ بک، خانواده های کم جمعیت متقاضی خرید آن باشند. ایران خودرو نیز حالا با در نظر گرفتن محبوبیت ۲۰۷ صندوق دار و به علت توقف تولید ۲۰۶ صندوق دار و همچنین عدم استقبال از رانا پلاس، تصمیم گرفت تا دوباره این سدان را البته با ویژگی هایی جدید به خط تولید بازگرداند.

مشخصات فنی ۲۰۷ صندوق دار جدید

افت قیمت پژو 207 مولتی کالر

به گفته رادمنش، مسئول بخش توسعه ایران خودرو، تولید مجدد ۲۰۷ صندوق دار با موتور تیوفایو پلاس و گیربکس ۶ سرعته AT آغاز خواهد شد و این خودرو مشخصاتی کاملاً مشابه با نسخه اتوماتیک هاچ بک، مولتی کالر و تارا اتوماتیک خواهد داشت.

حداکثر توان تولیدی موتور TU5 پلاس ۱۱۳ اسب بخار و حداکثر گشتاورش هم ۱۴۴ نیوتن متر است که این توان و گشتاور از طریق یک گیربکس ۶ سرعته لندای یا DAE به چرخ های جلو تحویل داده خواهد شد.

بیشتر بخوانید :
موتور تیوفایو (TU5) + نسخه‌های مختلف و مشخصات فنی

تغییر و ارزان سازی گیربکس های اتوماتیک ایران خودرو

۲۰۷ صندوق دار جدید با چه آپشن هایی عرضه خواهد شد؟

با توجه به اجباری شدن بکارگیری استانداردهای جدید، این خودرو در بحث امکانات رفاهی و ایمنی هم به آپشن هایی نظیر کنترل پایداری الکترونیکی، TPMS، سنسور نور، سنسور باران و … مجهز خواهد شد.

در بحث تیپ بندی هم احتمالاً مانند نسخه هاچ بک، نسخه سدان هم در دو نسخه سقف فلزی و پانوراما به بازار عرضه شود.

۳.۴ امتیاز از ۳۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.