کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

دیدار مدیرعامل پژو سیتروئن با نخست وزیر انگلیس

دیدار مدیرعامل پژوسیتروئن با ترزا می
مدیرعامل پژوسیتروئن با ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس به منظور مطرح کردن پیشنهاد این گروه خودروسازی فرانسوی برای خرید اوپل و وکس هال دیدار خواهد کرد.
انگلیس و آلمان از این نگران هستند که پژوسیتروئن پس از خرید فعالیت‌های اوپل و وکس‌هال که به جنرال موتورز متعلق هستند، به حذف مشاغل اقدام کند. سیاستمداران انگلیسی به‌خصوص نگران هستند که خروج این کشور از عضویت اتحادیه اروپا به صنعت خودروی داخلی لطمه وارد کند. پژوسیتروئن خواستار مذاکره در عالی‌ترین سطح دولت انگلیس شده است. آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان هم روز جمعه اظهار کرده بود، هر آنچه در توان دارد برای حفظ مشاغل اوپل در آلمان انجام خواهد داد. سخنگوی پژوسیتروئن اظهار کرد: کارلوس تاوارس، مدیرعامل این شرکت خواستار دیدار با ترزا می شده و همین رویکرد مشابه را در قبال مقامات آلمانی داشته است. سخنگوی نخست‌وزیر انگلیس تایید کرد که این دیدار برگزار خواهد شد و وزارت تجارت این کشور اعلام کرد این دیدار احتمالا هفته جاری انجام می‌شود و وزیر تجارت هم در آن حضور خواهد داشت.
منبع : دنیای اقتصاد

زمان ارسال پست: ۰۲ اسفند ۱۳۹۵ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.