کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ثبات در تولید؛ نشانه برنامه ریزی دقیق

گزارش خط تولید بی وای دی S6 در ایران
همیشه وقتی برندی وارد بازار جدیدی می شود، مهم این است که برنامه ریزی مناسبی برای آن کشور داشته باشد و از طرفی بتواند برنامه های از پیش تعیین شده را دنبال نماید.
در خصوص برند بی وای دی می توان این مسئله را مشاهده کرد. شرکت خودروسازی کارمانیا به عنوان شریک تجاری بی وای دی چین در ایران، پیش از آغاز به تولید این خودرو، از برنامه های مدون خود در رسانه های گفته بود و امروز می بینیم که نشانه های برنامه ریزی دقیق دیده می شود. وقتی به آمار تولید کارمانیا نگاه می کنید، این شرکت خودروسازی توانسته تا ثبات و تیراژ یک نواخت را در بحث مونتاژ بی وای دی S6 داشته باشد و در کمتر از یک سال فعالیت روند رو به رشد را دنبال کند. ثبات در تولید نشان می دهد که برنامه ریزی بارگیری قطعه، زمان مونتاژ و ترخیص آن از پیش تعیین شده است و هر ماه با توجه به نیاز بازار خط تولید فعالیت خود را انجام می دهد. همچنین سال گذشته مدیرعامل این شرکت اعلام کرده بود که در سال ۹۶ خودرویی دیگر وارد خط تولید کارمانیا می شود و حال این روزها خبر می رسد که خط تولید بی وای دی F3 آخرین مراحل نصب را می گذاراند و احتمالا از چند هفته آینده تولید این سدان کمتر از ۵۰ میلیون تومان در ارگ جدید اقتصادی آغاز می شود.

زمان ارسال پست: ۲۱ آبان ۱۳۹۶ | ۷:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.