حضور تاگا در نمایشگاه خودرو زاهدان + شرایط فروش

تاگا در نمایشگاه زاهدان
تاگا در نمایشگاه زاهدان

پادران موتور با پیکاپ تاگا در نمایشگاه خودروی زاهدان حضور یافت و مورد توجه بسیاری از مراجعین قرار گرفت. این شرکت علاوه بر معرفی محصول، برای علاقه مندان به خرید تاگا، شرایط فروش نقدی و یا اقساطی را هم در نظر گرفته.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

حضور تاگا در نمایشگاه زاهدان

نمایشگاه خودروی زاهدان بیشتر در راستای معرفی خودروهای کار و تجاری برگزار می شود و پادران موتور با در نظر داشتن این موضوع، پیکاپ تاگا را در معرض دید عموم مردم قرار داد. به این ترتیب مراجعین می توانند از نزدیک این پیکاپ پر قدرت و دنده ای را تماشا کنند و در مورد ویژگی هایش از کارشناسان حاضر در غرفه پاداران موتور کسب اطلاعات کنند.

به دنبال این قضیه انتخاب برای فردی که قصد خرید یک پیکاپ را دارد راحت تر می شود و آن شخص می تواند با خاطری آسوده تر بهترین گزینه ممکن برای خرید را انتخاب کند.

در راستای آسان تر شدن فروش تاگا برای علاقه مندان به خریدش در نمایشگاه زاهدان هم شرایط فروشی برای این پیکاپ ژاپنی الاصل چینی توسط پاداران موتور در نظر گرفته شده. متقاضیان خرید کینگ لینگ تاگا می توانند به دو صورت نقدی و یا اقساطی (۱۴ ماهه) نسخه استاندارد و یا لانگ را با تخفیف، در نمایشگاه و پس از مشورت با کارشناسان فروش پادران موتور خریداری کنند.

شرایط فروش نقدی

نام خودروقیمت خودروتخفیف نقدی ویژه نمایشگاه (۳%)قیمت نهایی با احتساب تخفیف
تاگا استاندارد۱,۸۴۲,۱۰۰,۰۰۰۵۰,۷۰۰,۰۰۰۱,۷۹۱,۴۰۰,۰۰۰
تاگا لانگ۱,۹۴۲,۱۰۰,۰۰۰۵۳,۴۰۰,۰۰۰۱,۸۸۸,۷۰۰,۰۰۰

شرایط فروش اقساطی

نام خودرومبلغ پیش پرداختتعداد اقساطمبلغ هر قسط
تاگا استاندارد۸۴۲,۱۰۰,۰۰۰۱۴ ماه۸۴,۱۴۰,۰۰۰
تاگا لانگ۹۴۲,۱۰۰,۰۰۰۱۴ ماه۸۴,۱۴۰,۰۰۰

بیشتر بخوانید : کینگ لینگ تاگا صنایع خودروسازی پادرا رونمایی شد

مشخصات فنی کینگ لینگ تاگا

نسخه بنزینی این خودرو یک پیشرانه ۱.۸ لیتری توربو GDi با توان ۲۲۷ اسب بخار و گشتاور ۳۱۰ نیوتن متر دارد که آن را به یک گیربکس دستی ۶ سرعته تحویل می دهد.

امکانات و آپشن های تاگا

در بحث امکانات رفاهی و ایمنی می توان گفت که ایسوزو کینگ لینگ تاگا مونتاژشده توسط صنایع خودروسازی پادرا به دو کیسه هوا، تریم داخلی چرم مصنوعی، استارت دکمه ای، نمایشگر لمسی با پنل کنترل روی کنسول، دوربین ۳۶۰ درجه، صندلی ۸ حالته برقی راننده، کروز کنترل، گرم کن صندلی های جلو، زیر آرنجی و شارژر USB ردیف عقب، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، تهویه اتوماتیک، جلو آمپر دیجیتال، دوربین ثبت وقایع، آینه های تاشو برقی با گرم‌کن، رینگ آلومینیومی، تنظیم الکتریکی وضعیت انتقال قدرت به چرخ ها، رادار خطی و… مجهز است.

۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.