پادران موتور در راستای بهبود خدمات پس از فروش تاگا تلاش می کند

خدمات پس از فروش تاگا
خدمات پس از فروش تاگا

پادران موتور پس از تحویل کینگ لینگ تاگا، به صورت جدی در حال تلاش برای بهبود ارائه خدمات پس از فروش خود در سطح کشور است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

با نگاهی منصفانه باید گفت، پادران موتور به تازگی با عرضه پیکاپ کینگ لینگ تاگا بر سر زبان ها افتاده است و به دنبال ورودش به صنعت خودروسازی، تلاش می کند عملکرد خوبی در زمینه تولید، عرضه و ارائه خدمات پس از فروش داشته باشد.

در این راستا مسئولان این شرکت تلاش می کنند با افزایش تعداد نمایندگی های فعال سطح کشور و همچنین گستردگی نمایندگی ها در هر استان، موجب شوند متقاضیان خرید خودروهای پیکاپ با اطمینان خاطر و بدون دغدغه به سراغ تاگا بیایند و این خودرو را خریداری کنند.

کینگ لینگ تاگا براساس ایسوزو D مکس ساخته شده، در نتیجه، قطعات زیربندی آن نیز کاملاً با پیکاپ معروف ژاپنی یکی است و این ویژگی نشان می دهد تاگا خودرویی است که به صورت اصولی طراحی شده است. در کنار مشخصات فنی قابل قبولی که در این خودرو دیده می شود، با آپشن ها و امکانات ویژه ای نیز رو به رو هستیم که نظیر آن ها را کم تر می توانیم در دیگر پیکاپ های دنده ای پیدا کنیم. به طور کلی، شاید تاگا در نگاه اول ناآشنا به نظر بیاید، اما در صورت ارائه خدمات پس از فروش مناسب و گسترده در سطح کشور، به احتمال زیاد با استقبال خوبی مواجه خواهد شد و بازار فروش خوبی را تجربه خواهد کرد.

به گفته کیارش افشاریان، مدیر بازاریابی و ارتباطات صنایع خودروسازی پادرا، پاداران موتور در ادامه تلاش هایش برای ارائه خدمات قابل قبول به خریداران کینگ لینگ تاگا، طرحی را تا پایان آذر ماه (۳۰/۹/۱۴۰۲) در نظر گرفته است که در آن، همه مالکان شخصی این خودرو می توانند با رساندن کارکرد تاگای خود به بیش از ۵۰۰۰ هزار کیلومتر، یک سرویس دوره رایگان از شرکت داشته باشند. صاحبان این پیکاپ توجه داشته باشند که در این سرویس دوره ای رایگان، هزینه تمام قطعات تعویض شده و یا مصرفی به همراه اجرت، برعهده پادران موتور است. در نتیجه، مشتری فقط باید به سفر برود و از خودروی خود لذت ببرد.

۵ امتیاز از ۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.