کابین چری EXEED VX شکار شد

چری EXEED VX
به تازگی عکس های جاسوسی جدیدی از کابین «چری EXEED VX» فاش شده است. EXEED VX، جدیدترین شاسی بلند هفت نفره از برند بالارده اکسید چری محسوب می شود. این خودرو احتمالاً در نوامبر ۲۰۱۹ به صورت رسمی رونمایی خواهد شد. در کابین خودرو، همانند چری EXEED LX، شاهد استفاده از دو نمایشگر LCD بزرگ هستیم که برای سیستم سرگرمی و پشت آمپر دیجیتالی درنظر گرفته شده است.
چری EXEED VX
با بهره گیری از دو خروجی هوای افقی و دو کنترلر بزرگ روی پنل میانی، ظاهری ساده و درعین حال جذاب را مشاهده می کنیم. در بخش های مختلف کابین از پوشش چرمی استفاده خواهد شد و دسته دنده کوچک الکترونیکی وظیفه تغییر حالت جعبه دنده را برعهده خواهد داشت. در بحث طراحی، خودرو از زبان طراحی جدید EXEED بهره می برد و با جلوپنجره بزرگ کرومی طراحی شده است.
چری EXEED VX
چراغ های باریک و کشیده نیز در اطراف جلوپنجره قرار گرفته اند و ظاهر اسپرتی دارند. از نمای کناری، قوس گلگیرها بر جذابیت VX افزوده اند. در نمای عقب، همچون خودروهای چینی محبوب، چراغ های LED در عرض بدنه قرار گرفته اند. EXEED VX دارای ۴۹۷۰ میلی متر طول، ۱۹۴۰ میلی متر عرض و ۱۷۹۵ میلی متر ارتفاع است.
چری EXEED VX
فاصله طولی بین محورهای این شاسی بلند هفت نفره نیز به ۲۹۰۰ میلی متر می رسد. در بحث فنی، چری EXEED VX از پیشرانه ۱٫۶ لیتری توربو GDI بهره می برد. این پیشرانه قادر به تولید ۱۹۴ اسب بخار قدرت و ۲۹۰ نیوتن متر گشتاور است. انتقال قدرت نیز توسط جعبه دنده ۷ دنده دوکلاچه اتوماتیک انجام خواهد گرفت.
چری EXEED VX
ارشیا شیخ الاسلامی
پایگاه خبری اسب بخار
منبع: Chinapev

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777
به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.