کارمانیا
مدیران خودرو

همایش بسترن سواران با خدمات ویژه

همایش بسترن سواران با خدمات ویژه
روز گذشته با هماهنگی شرکت بهمن موتور، همایش بسترن سواران در بلوار پاکنژاد برگزار شد.
در این همایش که تعداد قابل توجهی از بسترن سواران حضور داشتند، گروه بهمن با اعزام تیم خدمات پس از فروش خود، ۱۰ خدمات را به صورت رایگان به مشتریان ارائه می کرد. بازرسی خودرو، تعویض رایگان فیلتر کابین و روغن، بازبینی سیستم برق خودرو و… از جمله خدماتی بود که در روز همایش به بسترن سواران ارائه می شد. این برای چندمین بار است که بسترن سواران تهرانی دور هم جمع می شدند و در خصوص خودرو خود برخی نکات آن با هم بحث می کردند. همچنین در کنار تیم خدمات پس از فروش گروه بهمن، مدیران فنی و بازاریابی بهمن موتور نیز در ایران مراسم حضور داشتند و برای ارزیابی نظر مشتریان، جدیدترین محصول خود را به همایش آورده بودند. بسترن B30 به عنوان یک سدان جدید در بازار کشور شناخته می شود که اواخر هفته گذشته به صورت رسمی وارد خط تولید بهمن موتور شد. این خودرو در نمایشگاه مشهد قیمت گذاری شد و از همان روز پیش فروش آن با قیمت حدود ۵۸ میلیون تومان آغاز شده است.
با آمدن بسترن B30، به صورت تدریجی عرضه B50F کاهش پیدا می کند و در سال جاری قرار است که به طور کامل، ظرفیت تولید B50F به B30 تعلق پیدا کند.

زمان ارسال پست: ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ | ۸:۳۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, رپورتاژ | تگ ها: ، ،

2 Responses to “همایش بسترن سواران با خدمات ویژه”

  1. حسین گفت:

    ایول ، تو این گردهمایی چند دقیقه هم با اقا حسین حرف زدم ، عالی بود

  2. امیرحسین گفت:

    یعنی b50f دیگه تولیدش کلا متوقف میشه؟؟

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.