پسفرداش : تست و بررسی FMC T5 و مقایسه رنو تندر 90 اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس
پسفرداش : تست و بررسی FMC T5 و مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس

در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ تست و بررسی FMC T5 فردا موتورز رفته ایم. همچنین در بخش خودروچی این قسمت مقایسه رنو تندر ۹۰ اتوماتیک با دانگ فنگ H30 کراس را انجام داده ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

تست و بررسی FMC T5 فردا موتورز

در قسمت جدید اسب بخار به سراغ تست و بررسی کراس اوور جدید فردا موتورز رفته ایم. FMC T5 کراس اوور جدید این خودروساز بخش خصوصی است که نمونه ایرانیزه دانگ فنگ T5 به حساب می آید و در جایگاه یک کراس اوور لوکس چینی ۵ نفره به بازار ایران آمده است. در حال حاضر تولید FMC T5 در کارخانه سمنان فردا موتورز آغاز شده و قرار است تا طی هفته های آتی به صورت رسمی وارد جاده های کشور شود.

مقایسه دانگ فنگ H30 کراس با رنو تندر ۹۰ اتوماتیک در خودروچی

در قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ بررسی و مقایسه دانگ فنگ H30 کراس با رنو تندر ۹۰ اتوماتیک در آیتم خودروچی رفته ایم. هدف از این مقایسه، بررسی دو گزینه کارکرده و اتوماتیک مونتاژی است که این روزها از نظر قیمت، ارزش خرید مشابهی را در بازار آزاد دارند. برای همین در آیتم خودروچی این برنامه، مقایسه این خودروهای چینی و فرانسوی را انجام داده ایم.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت یازدهم فصل هفتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

آلبوم تصاویر FMC T5 فردا موتورز

آلبوم تصاویر مقایسه دانگ فنگ H30 کراس با رنو تندر ۹۰ اتوماتیک

آلبوم تصاویر پشت صحنه قسمت یازدهم فصل هفتم اسب بخار

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار

۳.۷ امتیاز از ۳ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.