لیست جدید خودروهای وارداتی با حضور پررنگ برقی ها

خودروهای وارداتی با حضور پررنگ برقی ها
خودروهای وارداتی با حضور پررنگ برقی ها

امروز ۶ خودرو به لیست محصولات قابل عرضه در سامانه اضافه شد و حالا تعداد خودروهای برقی وارداتی حاضر در سامانه به عدد ۵ رسیده است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

در خلال اجبارها و رویکردهای تخیلی برای واردات و عرضه خودروهای برقی، امروز نیز ۶ خودرو به لیست محصولات قابل عرضه در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی اضافه شد که از میان آن ها ۴ خودرو تمام برقی اند. حالا تعداد کل آن ها به عدد ۵ رسیده و نکته جالب این است که در میان ۴ محصول برقی ای که جدیداً اضافه شده نام دو خودرویی به چشم می خورد که حضور آن ها در نمایشگاه تحول صنعت خودرو از دید مسئولان سایپا هم کاملاً نمایدین بود و به همین دلیل هیچ کدام از آن دو مورد توجه هیچ خبرنگار و یا مسئولی قرار نمی گرفت. به هر حال احتمالاً با رویکرد جدید وزارت صمت و عملکرد ضعیف سایپا و ایران خودرو در واردات خودروهای تمام برقی، احتمالاً این دو شرکت مجبور به ارائه محصولاتی شده اند که مطمئناً با شکست و عدم استقبال مواجه خواهند شد. لازم به ذکر است که امروز علاوه بر اضافه شدن SINO-GOLD و چانگان ایدو ۴۶۰ از گروه سایپا به لیست وارداتی ها، خبر تاکسی تمام برقی ایران خودرو نیز منتشر شد.

خودروهای برقی وارداتی سامانه یکپارچه

امروز با اضافه شدن چانگان ایدو ۴۶۰، SINO-GOLD، هونگچی EQM5 و ونوسیا D60 برقی به لیست خودروهای وارداتی، تعداد محصولات تمام برقی این سامانه به ۵ رسید. بهتر است بدانید که جک J7 برقی یا E50A چند روز قبل به عنوان اولین تمام برقی وارد سامانه شده بود و به همین دلیل با اضافه شدن ۴ خودروی نام برده تعداد کل برقی ها ۵ عدد شد.

نام خودروهای برقی سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی
جک J7 برقی یا E50A
چانگان ایدو ۴۶۰
SINO-GOLD
هونگچی EQM5
ونوسیا D60 برقی

در این میان جدا از خودروهای برقی، شاهد اضافه شدن ونوسیا D60 پلاس و ونوسیا استار هم به لیست وارداتی ها هستیم تا حضور مکث موتور هم در شرایط فروش ها پررنگ تر از گذشته شود.

خودروهای غیربرقی اضافه شده به لیست
ونوسیا D60 پلاس
ونوسیا استار

به این ترتیب احتمالاً در روزهای آتی دور جدید عرضه خودروهای وارداتی در سامانه رقم بخورد تا متقاضیان بتوانند نسبت به انتخاب اولویت خرید اقدام کنند.

۳.۹ امتیاز از ۱۷ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.