قیمت جدید جک S3 اعلام شد – شهریور 1401

قیمت جدید جک S3 اعلام شد - شهریور 1401
قیمت جدید جک S3 اعلام شد – شهریور ۱۴۰۱

شرکت کرمان موتور در شرایط فروش جک S3 برای شهریور ۱۴۰۱، قیمت این کراس اوور جمع و جور را افزایش داد و بهای جدید آن را اعلام کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، جک S3 در شرایط فروش جدید کرمان موتور قیمت ۶۷۵ میلیون تومان را به خود اختصاص داده است. پیش از این قیمت این کراس اوور کرمان موتور ۵۲۸ میلیون تومان بود. بر اساس این شرایط فروش مشتریان می توانند S3 را به صورت اقساطی و با موعد تحویل ۹۰ روز کاری خریداری کنند.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی جک S3 در اسب بخار

نام محصولقیمت قدیم (تومان)قیمت شهریور ۱۴۰۱ (تومان)
جک اِس ۳۵۲۸.۰۰۰.۰۰۰۶۷۵.۰۰۰.۰۰۰

جک S3 یک کراس اوور جمع و جور چینی به حساب می آید و چند سالی است که در کارخانه کرمان موتور به روش CKD تولید و مونتاژ می شود. این خودرو به پیشرانه ۱٫۶ لیتری تنفس طبیعی مجهز است که ۱۰۷ اسب بخار را با گشتاور ۱۵۵ نیوتن متر تولید می کند. توان این پیشرانه توسط جعبه دنده اتوماتیک CVT به چرخ های جلوی این کراس اوور جمع و جور منتقل می شود. دو کیسه هوا، سامانه کنترل پایداری، رینگ های آلومینیومی ۱۶ اینچی، سنسور نور، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم مصنوعی، سنسور باد لاستیک، تهویه اتوماتیک، نمایشگر لمسی، دوربین و سنسور پارک عقب، چراغ روشنایی روز، فرمان کمکی برقی، حالت تعویض دنده مصنوعی جعبه دنده CVT، حالت اسپرت و برفی جعبه دنده، کنترل سیستم صوتی از روی فرمان و… از جمله امکانات جک S3 به حساب می آید.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.