کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

پراید در صدر جدول بی کیفیت ها

پراید در صدر جدول بی کیفیت ها
سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱، تیبا، تیبا هاچ‌بک، ام‌وی‌ام S ۱۱۰، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، لیفان X۶۰ و ام‌وی‌ام ۵۵۰ در پایین‌ترین سطح کیفی قرار دارند.
شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران هر ماهه کیفیت خودروهای در حال تولید در خودروسازان داخلی را ارزیابی کرده و گزارش رده‌بندی کیفی این محصولات را تهیه می‌کند.
به گزارش اقتصاد آنلاین، این گزارش‌ها از یک سو برای اطلاع وزارت صنعت، معدن و تجارت از نحوه عملکرد یکی از مهمترین بخش‌های صنعتی کشور به این وزارتخانه ارسال شده و از سوی دیگر نسخه‌ای از آن نیز برای آگاهی افکار عمومی و مصرف‌کنندگان از کیفیت خودروهای داخلی، در سایت این شرکت بازرسی منتشر می‌شود.
در این زمینه براساس جدیدترین گزارش منتشر شده از وضعیت کیفی خودروهای سواری تولیدی در آذر ماه امسال، مشخص شده که ۱۱ مدل سواری در حال تولید در خودروسازان داخلی در پایین‌ترین سطوح کیفیت قرار داشته و تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را دریافت کرده‌اند.
این خودروها شامل سایپا ۱۱۱، سایپا ۱۳۲، سایپا ۱۳۱، تیبا، تیبا هاچ‌بک، ام‌وی‌امS ۱۱۰، پژو پارس، سمند، پژو ۴۰۵، لیفان X۶۰ و ام‌وی‌ام ۵۵۰ هستند.
در مدل ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین سطح کیفی و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

زمان ارسال پست: ۳۰ دی ۱۳۹۵ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “پراید در صدر جدول بی کیفیت ها”

 1. محمد گفت:

  سلام من لیفان x60 دارم ماشین بدی نیست

 2. رهگذر گفت:

  من مدتیه راننده اژانسم مجبور شدم با بودجه ای ک داشتم پراید صفر خریدم با کارکرد ۱۵هزار کیلومتر بیش از ۷بار مراجعه به تعمیرگاه مرکزی داشتم ولی هم مشکلاتش حل نشده هم برخی مشکلات بسیار بسیار پیش پا افتاده رو ک بیرون یه مکانیکی ک کلاس پنجم ابتدای سواد داره رو حل کرد ولی تعمیرگاه مرکزی خیر !
  از مشکل ابتداییش بگم ک ریپ زدن خودرو و کم اوردن تو دور و دنده های ۳ و۴ بود ک با ۳بار مراجعه به تعمیرگاه مرکزی شماره ۱ گفتن ک نمیتونیم تشخیص بدیم چیه و ایراد از کجاس و…سه بار سنسور میل سوپاپ رو عوض کردن ! تعمیرگاه بیرون با عوض کردن یک دست شمع ! مشکل رو مرتفع کرد یعنی حتی زحمت باز کردن و بازدید قطعات رو هم نداده بودن و فقط بیخودی یه فاکتوری پر میکنن ک مبلغشو از کارخونه بگیرن !
  مشکل دیگه کم کردن روغن هیدرولیکه ک مشخص نیست چطوری کم میشه تقریبا هر هفته روغن هیدرولیک اضافه میکنم به مخزنش نه ریزشی داره ن مشکلی نه چیزی ! ولی دوس داره کم میشه !
  مشکل بعدی هم کشیدن فرمون به سمت چپ و کج بودن غربیلک فرمونه ک این مورد هم تو این مراجعات حل نشده حتی توسط تنظیم فرمان بیرون !!

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.