کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

نصب پلاک تعمیری بر روی ۳۰۰۰ خودروی دودزا در پایتخت

نصب پلاک تعمیری بر روی ۳۰۰۰ خودروی دودزا در پایتخت
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از تشدید برخورد با خودروهای آلاینده خبر داد و گفت: در طول اجرای این طرح بیش از ۳۰۰۰ خودروی آلاینده و دودزا در شهر تهران شناسایی شده و همکاران ما نسبت به فک پلاک و نصب پلاک تعمیری بر روی این خودروها اقدام کرده‌اند.
به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از تسنیم ، سرهنگ حسن عابدی با اشاره به ادامه‌دار بودن طرح تشدید برخورد با خودروها و وسائل نقلیه آلاینده و دودزا در شهر تهران اظهار کرد: طرح تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا از یک ماه پیش آغاز شده و با توجه به نزدیک‌تر شدن به روزهای سرد سال و افزایش آلودگی هوا،‌ این طرح همچنان ادامه دارد.
جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: در حال حاضر همکاران ما در ۶۲ نقطه از شهر تهران مستقر هستند و با هرگونه وسیله نقلیه آلاینده و دودزا بر اساس قانون برخورد خواهند کرد.
وی ادامه داد: در این طرح همکاران ما نسبت به کنترل برگه‌های معاینه فنی خودروها اقدام کرده و با وسائل نقلیه‌ای که فاقد معاینه فنی باشند به شدت برخورد می‌کنند.
عابدی گفت: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون بیش از ۳۰۰۰ خودروی آلاینده و دودزا در شهر تهران شناسایی شده و همکاران ما نسبت به فک پلاک و نصب پلاک تعمیری بر روی این خودروها اقدام کرده‌اند.
به گفته جانشین رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اجرای طرح تشدید برخورد با خودروهای آلاینده و دودزا همچنان ادامه خواهد داشت.

زمان ارسال پست: ۱۷ آبان ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “نصب پلاک تعمیری بر روی ۳۰۰۰ خودروی دودزا در پایتخت”

 1. داود گفت:

  مثلا کار خوبی کردید که آدم ها را تابلو میکنید توی خیابان.
  اگر مرد عمل هستید یک سری به شرکت های خودروسازی بزنید و ببینید مصرف بنزین و میزان آلایندگی آنها چقدر با استانداردهای دنیا و حتی داخل کشور فاصله دارد.
  و اگر هنوز این قدر جسارت داشتید، یک پارچه بزرگ جلو در کارخانه بزنید.
  وگرنه ضایع کردن این بدبختی که با هزار مصیبت یک پراید لگن خریده و در این اوضاع بیکاری خرج زن و بچه اش را در می آورد، کار چندان دشواری نیست. او همینجوری هم اوضاعش ضایع هست نیاز به برچسب شما بزرگواران تیزبین ندارد.
  کمی بیشتر بی اندیشیم و به دنبال حل مسئله باشیم، نه دیوارهای کوتاه مفلوک

 2. احسان اخوندزاده گفت:

  جناب سرهنگ تشریف ببرن تقاطع آزادگان و فتح تا ببینن دودزا یعنی چی !!! متاسفانه ماشین های گازوئیل سوز ، خصوصا وابسته به شهرداری دودزا ترین خودرو های شهری هستن . به عنوان مثال بالای ۸۰ درصد اتوبوسهای واحد دودزا هستن و نیاز فوری به تعمیر دارند . امیدوارم با نوسازی در بخش حد اقل اتوبوسرانی کمی از آلودگی هوا کاسته بشه .

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.