کارمانیا
مدیران خودرو

سایپا با افزایش تولید، اشتغال داخلی را تضمین می کند

 سایپا با افزایش تولید، اشتغال داخلی را تضمین می کند
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از برنامه افزایش تولید خودرو در این مجموعه در سال جاری خبر داد و گفت: برنامه رونق کسب و کار گروه سایپا در سال جاری نیز ادامه خواهد یافت.
مهدی جمالی در گفت و گو با سایپانیوز با اشاره به هدف گذاری افزایش تولید خودرو در سال ۱۳۹۶ در سطح گروه خودروسازی سایپا اظهارکرد: مهم ترین ماموریت این مجموعه تولید است که مطابق با برنامه ریزی های صورت گرفته، قصد داریم با ادامه رونق بخشی به آن، اهداف خود در زمینه اقتصاد مقاومتی را محقق کنیم.
وی اهداف سایپا در سال دو سال اخیر را منطبق با سیاست های اقتصاد مقاومتی دانست و افزود: استفاده از ظرفیت های داخلی در کنار تلاش برای الگوبرداری از دانش روز جهانی، کاهش هزینه های جاری سازمان و اولویت بخشی به تولید و طراحی و مهندسی در کنار حفظ سطح اشتغال کارکنان از جمله برنامه هایی بوده که با موفقیت به مرحله اجرا درآمده است.
وی تصریح کرد: علاوه بر اجرای برنامه های جدید در سال جاری برای رونق فعالیت ها در گروه خودروسازی سایپا، سیاست های اصولی سال گذشته را نیز ادامه خواهیم داد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بخش دیگری از اظهارات خود با اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب مبنی بر ضرورت پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی در سال ۹۶، خاطرنشان کرد: خوشبختانه گروه خودروسازی سایپا توانست از آزمون مهم سال گذشته در زمینه اقتصاد مقاومتی سربلند بیرون آید و در سال جاری نیز با تکیه بر رویکرد تولیدمحور خود، به دنبال رونق هرچه بیشتر اشتغال در این سازمان است.
جمالی با بیان این مطلب که افزایش تولید خودرو در گروه سایپا در چند سال اخیر بی سابقه بوده است، تاکید کرد: بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته و استقبال واحدهای مختلف تولیدی در سطح گروه سایپا، قصد داریم با افزایش روزهای کاری در مجموعه، آمار تولید خودرو را افزایش دهیم.
وی تصریح کرد: سایپا با اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی مبدل به یک سازمان اقتصادی و صنعتی پیشرو در کشور شده است.
جمالی همچنین به تنوع محصولات گروه سایپا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه گروه خودروسازی سایپا با پشتوانه عظیم سبد متنوع محصولات، توانسته رونق را به خطوط تولید خود تزریق کند و با توجه به ادامه این برنامه و معرفی چند محصول دیگر در سال ۹۶، مطمئنا این گروه در زمینه افزایش تولید و رونق اشتغال موفقیت های جدیدی را کسب خواهد کرد.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در خاتمه با بیان این که اجرای دقیق سیاست های اقتصاد مقاومتی در دستور کار دولت، وزارت صنعت، معدن و تجارت و گروه خودروسازی سایپا قرار دارد گفت: با تکیه بر اقتصاد مقاومتی، چهره گروه خودروسازی سایپا در چند سال آینده بسیار متفاوت و مدرن خواهد شد.

زمان ارسال پست: ۰۷ فروردین ۱۳۹۶ | ۱:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:

2 Responses to “سایپا با افزایش تولید، اشتغال داخلی را تضمین می کند”

 1. جواد گفت:

  اول، تیتر رو سریع خوندم به جای اشتغال خوندم آشغال 😀
  .
  .
  سایپا با افزایش تولید، آشغال داخلی را تضمین می کند 😀

 2. علی گفت:

  کاش بجای افزایش کميت،کیفیت را افزایش می دادید

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.