کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

رویارویی جگوار I-Pace با تسلا مدل۱۰۰DX و P100D + ویدیو

رویارویی جگوار I-Pace با تسلا Model X 100D و P100D
هنگامی که جگوار خودروی I-Pace را رونمایی کرد، ویدیویی منتشر کرد که در آن با تسلا Model X مسابقه می داد. چون این ویدیو توسط خود جگوار ساخته شده بود، نتایج مورد سوال و تردید قرار گرفت.

آیا این جگوار برقی توانایی شکست Model X را دارد؟ البته! اگر مدل تسلا را به درستی انتخاب کنید، که در مورد آن ویدیو تسلا Model X 75D انتخاب شده بود. اما اگر احتمالات را بیش تر به نفع تسلا تغییر دهیم چه طور؟
چیزی که ما این جا ترتیب داده ایم، مسابقه ای مستقل برای رویارویی I-Pace با دو شرکت کننده ارزشمند است که یکی از آن ها قدرتمندترین مدل در بین مدل‌های تسلا Model X خواهد بود.
این نخستین مسابقه درگ تمام الکتریکی ما است، شرکت کننده ای از انگلستان در مقابل دو شرکت کننده از آمریکا. چرا دو
شرکت کننده؟ خوب، خودروی جگوار I-Pace از نظر قیمت و قدرت نزدیک به ۱۰۰D است، چرا قوی ترین تسلا را هم در مسابقه شرکت ندهیم؟ ما این خودروها را در درگی با سه تکرار به چالش کشیده ایم. کدام یک برنده خواهند شد؟!
باید این را در نظر بگیریم که هیچ یک از این سه خودرو به عنوان خودروی سرعت طراحی نشده است. در حقیقت دو خودروی تسلا Model X و جگوار I-Pace کم و بیش خودروهایی هایی خانوادگی محسوب می شوند. هر دو جای کافی برای چندین سرنشین و چند صد کیلو لوازم را دارند. در کنار این، هر دو به نوعی قابلیت آفرود را نیز دارا هستند.
با هم می بینیم که کدام یک خط پایان را زودتر از دیگران لمس خواهد کرد.

سیاوش مرادی
گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۰۶ تیر ۱۳۹۷ | ۹:۰۰ ق.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر, تلویزیون | تگ ها: ، ، ، ، ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.