کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

خودرو و جای پارکی که ۲۰ سال فراموش شد

خودرو و جای پارکی که ۲۰ سال فراموش شد
خودرویی که در گاراژی در فرانکفورت آلمان به مدت ۲۰ سال پارک و فراموش شده بود، توسط پلیس شناسایی و به صاحبش بازگردانده شد.
صاحب این خودرو در سال ۱۹۹۷ میلادی جای پارک خودرویش را فراموش کرده و به پلیس اطلاع داده بود که خودرویش گم شده است.
صاحب این خودرو به گفتۀ پلیس فرانکفورت زمانی شناسایی شد که بلدوزرها به سراغ گاراژ قدیمی رفتند تا تخریبش کنند اما وجود این خودرو مانع کار بود. شرکتی که مسئول تخریب ساختمان گاراژ بود می بایست صاحب خودرو را پیدا می‌کرد.
پلیس با رجوع به بایگانی دریافت که ۲۰ سال پیش صاحب خودرو اطلاع داده که خودرویش گم شده است. اما در واقع خودرو نه گم شده و نه دزدیده شده بود. صاحب خودرو جای پارک را فراموش کرده بود.
به گزارش یورونیوز، صاحب این خودرو اگرچه پس از سالها آن را پیدا کرد اما آن را نگه نداشت چرا که ظاهرا به دلیل فرسودگی دیگر قابل استفاده نبوده است.
منبع مهر

زمان ارسال پست: ۲۹ آبان ۱۳۹۶ | ۳:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها: ،

2 Responses to “خودرو و جای پارکی که ۲۰ سال فراموش شد”

  1. اميد گفت:

    شهرداري مشهد وقتي ماشينتو كنار خيابون پارك ميكني، به ازاي هر نيم ساعت ۸۰۰ تومان ميگيره، نيم ساعت اول ۸۰۰ تومان، نيم ساعت بعدي ۸۰۰ به علاوه ۱۵ درصد، نيم ساعت سوم رقم نيم ساعت قبلي به علاوه ۱۵ درصد، همينطور تصاعدي ميره بالا و از شارژ اليت ماشين كم ميكنه. هيچكسم نيست چيزي بهشون بگه.
    حالا مردم جرئت نميكنن ماشينشونو تو خيابوناي اصلي بزارن چون كه مثلا يك روز كاملش ممكنه تا ۱۷ هزارتومان برسه ميرن تو كوچه هاي فرعي پارك ميكنن.
    من خودم تا حالا چندبار شده ماشينمو گم كردم، وقتي ميخواستم پارك كنم همينجور تو كوچه ها چرخيدم تا يه جاي پارك پيدا كردم پارك كردم رفتم پي كارم، وقتي برگشتم يادم نبوده كجا پارك كردم، يه بار كه نزديك سه ساعت گشتم تا پيداش كردم.

  2. علیرضا انصاری گفت:

    مث وقتیه که مرغ تخم بذاره و یادش بره جاشو

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.