فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود

جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود
در آستانه نمایشگاه بین‌المللی شانگ‌های جیلی با انتشار تصاویری از مدل مفهومی یک مینی‌ون شخصی (MPV) رونمایی کرد. خودرویی که در نگاه اول جذاب و گیرا به نظر می‌رسد.
طراحی این مینی‌ون تا حدی ذهن را به یاد زبان طراحی چشم‌گیر ناگارا مزدا در اواسط دهه ۲۰۰۰ میلادی می‌اندازد. به خصوص که در نمای جلو از حجم ظاهری جلوپنجره کاسته شده و به جای آن شاهد خطوط منحنی در ترکیب با ضربه‌گیرها هستیم.
از طرفی می‌توان گفت جلو پنجره این MPV چندان هم بی‌شباهت به برخی از مدل‌های کیا نیست. نگاه اولیه به خودرو می‌تواند کمی فریبنده باشد با این وجود و با توجه به شباهت این خودرو به مدل‌های دیگر با یک مینی‌ون شخصی تاثیرگذار روبه‌رو هستیم.
به گزارش عصر ایران در نمای جانبی جیلی به جای استفاده از آینه‌های سنتی از دوربین‌ استفاده کرده است. دوربین‌ها می‌توانند با کیفیت بالا از ابتدای درهای جلو تا انتهای سپرهای عقب و فضای جانبی مسیر را به نمایش درآورند.
جیلی با مینی‌ون جدید در شانگ‌های حاضر می‌شود
ستون‌های B، C و D کاملا به رنگ تیره هستند تا تاثیر بیشتری را بر مخاطب باقی گذارند. از طرفی انتخاب این رنگ در ستون‌ها توجه ذهن به سقف خودرو را افزایش می‌دهد. سقف این مینی‌ون به شکل شناور وتقریبا به صورت شفاف و شیشه‌ای ساخته شده است.
در انتهای خودرو نیز شاهد سپرهای افقی نازک و خط و خطوط ماهرانه هستیم. در فضای داخلی نیز می‌توان یک صفحه نمایش بزرگ مرکزی را دید که در قاب داشبورد قرار ندارد. صندلی‌های خودرو نیز کاملا اسپورت طراحی شده‌اند.
با وجود اینکه شرکت جیلی اطلاعات چندانی از مشخصه‌های فنی این خودرو منتشر نکرده سازندگان جیلی اعلام کرده‌اند که این خودرو به زودی وارد بازار می‌شود.

زمان ارسال پست: ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار | تگ ها:
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.