تل ماسه : تست و بررسی دایون Y5 در کویر
تل ماسه : تست و بررسی دایون Y5 در کویر

در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار به سراغ ویدیو تست دایون Y5 در کویر مرنجاب رفته ایم. همچنین در این برنامه تجربه سفر یک روزه به کویر و قواعد این دسته از طبیعت گردی ها را با مخاطبان خود به اشتراک گذاشته ایم.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

با توجه به شرایط آب و هوایی این روزها و از سویی داغ شدن سفرهای کویری، رسانه اسب بخار در قسمت دهم فصل هفتم خود به سراغ ویدیو تست دایون Y5 در منطقه مرنجاب رفته است. همچنین این خودروی جدید و چینی در مسیرهای جاده ای و شهری هم مورد بررسی قرار گرفته است.

دایون Y5 یک شاسی بلند شاسی مستقل است که به تازگی مونتاژ آن توسط صنایع خودروسازی ایلیا آغاز شده و شرکت کیان موتور وارنا هم فروش آن را با قیمت ۹۳۲ میلیون تومان انجام داده است. در حال حاضر Y5 با این قیمت، به عنوان ارزان ترین شاسی بلند دو دیفرانسیل صفر کیلومتر و اتوماتیک بازار به حساب می آید که با اصالتی چینی پا به جاده ای ایران گذاشته است.بدیهی است که دایون Y5 مانند هر خودروی دیگر، نکات مثبت و منفی مخصوص به خود را دارد و در قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار سعی شده است تا به این موارد پرداخته شود.

لازم به ذکر است که در بخش مربوط به شتاب دایون Y5، اشتباه نوشتاری به خاطر محدودیت های دستگاه درگی موتور اسپرت رخ داده و به همین منظور، این رسانه از مخاطبان خود پوزش می طلبد.

شما مخاطبان اسب بخار می توانید علاوه بر مشاهده مستقیم قسمت نهم فصل هفتم از طریق وبسایت این رسانه، این برنامه را به صورت مستقیم از تلویزیون اینترنتی فیلیمو (با اینترنت نیم بها)، پیام رسان آیگپ، کانال رسمی اسب بخار در یوتیوب، پلتفرم چهارخونه و آپارات تماشا نمایید.

آلبوم تصاویر تست و بررسی دایون Y5 :

آلبوم تصاویر پشت صحنه قسمت دهم فصل هفتم اسب بخار :

پایگاه خبری اسب بخار

عکس ها: علیرضا پاداش / اسب بخار

۴ امتیاز از ۴ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.