ویدیو: تست و بررسی هایما S7 توربو
در این قسمت اسب بخار، هایما S7 توربو برای اولین بار در ایران مورد بررسی قرار می گیرد و معرفی در خصوص این خودرو توسط تیم گروه مستند اسب بخار انجام می شود.
اشتباه نکنید. این برنامه تکراری نیست و ما به سال گذشته برنگشته ایم. در قسمت هفدهم اسب بخار، مانند سال گذشته شاهد حضور یک خودرو کراس اوور چینی در برنامه هستیم که باز هم کسی از آن اطلاع ندارد و از قضا، مجددا ایران خودرو آن را به بازار عرضه می کند. هایما S7 توربو سوژه این قسمت برنامه اسب بخار است. خودرویی که با موتور ۱.۸ لیتری توربو، ۱۸۴.۵ اسب بخار قدرت تولید می کند. ولی جالب است که تا به امروز سایت رسمی ایران خودرو بارها در مورد اطلاعات فنی این خودرو تغییر کرده است و هنوز ۱۷۰ اسب بخار را برای این خودرو قائل می شود. لازم به ذکر است که عدد ۱۸۴.۵ اسب بخار که در این قسمت برنامه ذکر شده است، مورد تایید واحد فنی گروه صنعتی ایران خودرو قرار گرفته و صحیح است.
همچنین پیشنهاد میکنیم ویدیویی که اسب بخار در تاریخ ۰۵ دی ماه ۱۳۹۴ تحت عنوان بررسی هایما S7 معمولی در قالب هفدهمین قسمت از فصل اول خود منتشر کرد را در صفحه اولین بررسی هایما S7 در ایران مشاهده نمایید.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777
۱ امتیاز از ۱ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.