کارمانیا؛ میزبان سفیران خودروهای برقی در ایران

کارمانیا؛ میزبان سفیران خودروهای برقی در ایران
بعد از اینکه در سال گذشته شرکت خودروسازی کارمانیا میزبانی از ویب واکر هلندی را در ایران بر عهده داشت، شب گذشته جهانگردان سوئیسی سوار بر تسلاS را به محل شرکت خود دعوت کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

مگ دنلا و بندیگت، زوج سوئیسی هستند که ۵۰ روز است سفر خود را به نقاط مختلف دنیا با تسلا S آغاز کرده اند. خودرو آن ها از نسخه S85 است که می تواند قابلیت های ویژه ای داشته باشد. شب گذشته این جهانگردان در کنفرانس خبری شرکت خودروسازی کارمانیا با خبرنگاران حاضر شدند. پویا سالاری، مدیرعامل شرکت خودروسازی کارمانیا از حضور این مهمانان در ایران و شرکت کارمانیا ابراز خرسندی کرد. همچنین در این مراسم به رسم یادبود از بندیگت و مگ دنلا تقدیر به عمل آمد. هدف این زوج جوان این است که بتوانند خودرو برقی را به مردم جهان معرفی کنند و بگویند که رانندگی با آن در سفرهای طولانی سخت نیست.
کارمانیا؛ میزبان سفیران خودروهای برقی در ایران
جالب است بدانید که ایستگاه شارژ استاندارد خودروهای برقی در ایران، تنها در شرکت خودروسازی کارمانیا دایر است. زیرا در حال حاضر این شرکت پروژه خودروهای برقی را با قدرت در ایران دنبال می کند و برنامه دارد تا پایان سال، برخی از ناوگان عمومی را به خودروهای برقی BYD مجهز کند. نکته جالبتر این است که بی وای دی به عنوان بزرگترین خودروساز برقی جهان شناخته می شود و برای همین استانداردهای اصلی خودروهای برقی را در دنیا تنظیم می کند. برای همین شب گذشته تسلاS توانست در جایگاه شارژ بی وای دی حضور داشته باشد و کابل های اصلی به منبع برق سه فاز وصل شود.
در گزارش های بعدی به خبرهای دیگر شب گذشته می پردازیم.

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.