کارمانیا
مدیران خودرو

اکسپو بخار ۷ / گفتگو با مدیر نمایشگاه خودرو تهران

اکسپو بخار 7 / گفتگو با مدیر نمایشگاه خودرو تهران
گفتگو با مدیر نمایشگاه خودرو تهران مهندس علیرضا عاجزی
عصر امروز، علیرضا عاجزی، مدیر برگزاری دومین دوره از نمایشگاه خودرو تهران به غرفه اسب بخار آمد و در خصوص حواشی روز اول توضیحاتی را ارائه داد.

زمان ارسال پست: ۰۶ آذر ۱۳۹۶ | ۱۰:۳۳ ب.ظ | دسته بندی: اکسپوبخار, پیشنهاد سردبیر, ویدیو ها | تگ ها:

One Response to “اکسپو بخار ۷ / گفتگو با مدیر نمایشگاه خودرو تهران”

  1. علی گفت:

    توی دنیا همیشه برای اقشار خاص تسهیلاتی رو برای بازدید از نمایشگاه ها در نظر میگیرن. توی ایران همیشه با کارتایی مثل دانشجویی یا منزلت و… به راحتی میشه وارد نمایشگاه ها توی کل کشور شد که یه اتفاق مرسومه. نمایشگاه خودرو امسال با این توضیح که نمایشگاه رو بخش خصوصی راه انداخته و هزینه هایی که انجام داده حتی دانشجوهارم برای بازدید مجبور به خریدن بلیط کردن ولی پر واضحه که هزینه های نمایشگاه از پول فروش غرفه به شرکت ها اداره میشه. توجیه اینها زمانی درسته که درکنار این نمایشگاه یک نمایشگاه دولتی هم باشه که مردم حق انتخاب داشته باشن. من اعتراض که کردم به راحتی به من گفتن که تسهیلات ورود با کارت رو صرفا برای قضات درنظر گرفتن که میشه از این قضیه و انحصاری بودن راه اندازی نمایشگاه خودرو نتایجی رو هم گرفت! واقعا برای آقای عاجزی و امثال ایشون که مشخصه هیچ درکی از دانشگاه و قشر دانشگاهی و بقیه اقشار که طبق قانون باید شامل یسری تسهیلات رفاهی بشن ندارن تاسف میخورم.

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.