شرایط فروش جک S5 فیس لیفت با تخفیف آغاز شد – خرداد 1400

شرایط فروش جدید جک S5 فیس لیفت کرمان موتور
شرایط فروش جدید جک S5 فیس لیفت کرمان موتور

شرایط فروش جک S5 فیس لیفت با تخفیف ۴۵ میلیون تومانی در اواخر خرداد ۱۴۰۰ آغاز شد.

شرکت کرمان موتور به تازگی شرایط فروش جدید جک S5 فیس لیفت را با تخفیف ۴۵ میلیون تومانی اعلام کرده است و می خواهد در این پیش فروش این کراس اوور را آذر ۱۴۰۰ به دست خریداران برساند.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، براساس شرایط فروش اعلام شده مشتریان باید در هنگام ثبت نام ۳۵۰ میلیون تومان را به عنوان ودیعه اولیه بپردازند. در این طرح فروش قیمت قطعی برای جک S5 فیس لیفت اعلام نشده و قیمت نهایی برای اساس مصوبه روز تحویل برای مشتریان اعمال می شود. سود مشارکت ۱۸ درصد و سود انصراف ۱۲ درصد برای این دوره از پیش فروش S5 فیس لیفت در نظر گرفته شده و مشتریان می توانند از این ویژگی بهره مند شوند.

در حال حاضر کرمان موتور جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربوشارژر را با قیمت ۷۲۰ میلیون تومان به فروش می رساند و بدیهی است که نسخه فیس لیفت و جدید قیمت بیشتری را خواهد داشت.

حتماً ببینید:

ویدیوی معرفی جک S5 فیس لیفت در اسب بخار

ویدیوی تست و بررسی جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربوشارژر در اسب بخار

ویدیوی درگ جک S5 اتوماتیک دو لیتری توربوشارژر با نسخه ۱٫۵ لیتری توربوشارژر فیس لیفت

شرایط فروش جدید جک S5 فیس لیفت کرمان موتور
شرایط فروش جدید جک S5 فیس لیفت کرمان موتور

معرفی S5 فیس لیفت کرمان موتور

جک S5 فیس لیفت قرار است در تابستان ۱۴۰۰ به صورت گسترده وارد جاده های کشور شود و کرمان موتور این خودرو را جایگزین نسخه قبلی کند. S5 فیس لیفت به پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربوشارژر با فناوری پاشش سوخت مستقیم مجهز است که ۱۷۴ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۵۱ نیوتن متر تولید می کند. حداکثر گشتاور این پیشرانه از دور ۱۵۰۰RPM در دسترس است و هماهنگی جعبه دنده ۶ سرعته دوکلاچه S5 با قوای محرکه نسخه فیس لیفت نیز سبب شده تا شتاب اولیه بهتری در این خودرو نسبت به گذشته شاهد باشیم و از سویی تأخیر تعویض دنده به شکل محسوسی کاهش پیدا کرده باشد.

فرمان کمکی برقی، ۴ کیسه هوا، سانروف، تریم داخلی چرم مصنوعی مشکی و قهوه ای، صندلی برقی راننده با حافظه، گرم کن صندلی های جلو، تهویه اتوماتیک دو کاناله، سنسور پارک جلو و عقب، دوربین عقب، سنسور نور و باران، ترمز پارک برقی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه مدیریت سرعت در سراشیبی، چراغ روشنایی روز، نمایشگر لمسی، رهیاب ماهواره ای، استارت دکمه ای، کروز کنترل، آینه های تاشو برقی، رینگ آلومینیومی ۱۸ اینچی و… از جمله ویژگی های جک S5 فیس لیفت است.

پایگاه خبری اسب بخار

عکس های تولیدی: حسین دلاور / اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.