عرضه و فروش خودروهای وارداتی آزاد می شود

فروش آزاد خودروهای وارداتی
فروش آزاد خودروهای وارداتی

بر اساس شنیده ها مشخص شده که قرار است در آینده ای نزدیک برخی از خودروهای وارداتی به صورت آزاد عرضه و فروخته شوند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

همان طور که می دانید پیش تر زمزمه عرضه خودروهای وارداتی برای متقاضیانی که سال گذشته ثبت نام نکرده بودند مطرح شد. حال اما این قضیه جدی تر شده و طبق شنیده ها متوجه شدیم که قرار است این اتفاق به زودی رخ دهد و افرادی که سال گذشته ثبت نام نکرده بودند و ۵۰۰ میلیون تومانشان بلوکه نشده بود هم بتوانند برخی از خودروهای وارداتی را خریداری کنند.

به این ترتیب احتمالاً از چند هفته آینده مردمی که ثبت نام نکرده بودند هم بتوانند خودروهای وارداتی مازاد را از طریق سامانه یکپارچه وارداتی ها خریداری کنند. به عبارتی در آینده ای نزدیک عرضه و فروش خودروهای وارداتی برای مردم آزاد خواهد شد.

به دنبال این عرضه ویژه که برای خودروهای وارداتی در نظر گرفته شده، شرکت راسا موتور قصد دارد تا با محصولات جی ای سی خود در سامانه حضور داشته باشد و خودروهای این برند چینی را به مردمی که ثبت نام نکرده بودند هم بفروشد.

بنابراین در هفته های آتی باید منتظر عرضه خودروهای جی ای سی راسا موتور، یعنی امپو، امکو و GS3 به صورت آزاد و بدون محدودیت در سامانه یکپارچه خودروهای وارداتی باشیم.

مشخصات فنی گک GS3 وارداتی

به طور کلی گک GS3 جدید در بازار جهانی با یک پیشرانه و گیربکس عرضه می شود که کاملاً با مشخصت فنی گک امپو (EMPOW) یکی است. موتور ۴ سیلندر ۱.۵ لیتری توربو GDI با تکنولوژی Air to water این خودرو قادر است تا ۱۷۰ اسب بخار توان و ۲۶۵ نیوتن متر گشتاور را از طریق یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه تر (Wet DCT) به چرخ های جلوی این کراس اوور کوچک منتقل کند.

مشخصات فنی امپو

برای جذاب ترین سدان وارداتی حال حاضر از یک موتور ۱.۵ لیتری توربوشارژ با تکنولوژی GDI یا تزریق مستقیم سوخت استفاده شده که قادر است ۱۶۸ اسب بخار توان و ۲۷۰ نیوتن متر گشتاور را از طریق یک گیربکس ۷ سرعته دوکلاچه تر به چرخ های جلو تحویل دهد.  لازم به ذکر است که در موتور این خودرو هوای خروجی از توربوشارژ توسط سیستم Air to Water خنک می شود و به درون موتور راه می یابد.

مشخصات فنی جی ای سی امکو

گک امکو در بازار جهانی در دو نسخه بنزینی و هیبریدی عرضه می شود که البته ویژگی های نسخه تمام بنزینی کاملاً با مشخصات فنی گک امپو (EMPOW) و GS3 یکی است. سیستم تعلیق این خودرو در جلو از نوع مک فرسون و در بخش عقب مولتی لینک است.

۳.۵ امتیاز از ۱۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.