کوچک ترین هتل جهان در فولکس قدیمی

کوچک ترین هتل جهان در فولکس قدیمی
در شرایطی که هتل داران بزرگ در دنیا برای ساخت شیک ترین و بزرگترین هتل ها رقابت می کنند، یک اردنی خودروی کوچک خود را به کوچک ترین هتل جهان مبدل کرده است.
به گزارش مهر ، ابوعلی پیرمرد ۶۴ ساله اردنی که کل عمرش را در روستای بیابانی الجایا زندگی کرده است، در سال های اخیر برای کسب درآمد بیشتر به روش های جدیدی متوسل شده است.
در شرایطی که بسیاری از دوستان و اقوام وی روستای خود را برای زندگی مدرن به مقصد شهرهای بزرگتر ترک کرده اند، ابوعلی تصمیم گرفت در روستا باقی بماند و یک فولکس واگن قدیمی قورباغه ای را به هتلی کوچکی برای مسافران مبدل کند.
با توجه به اینکه روستای یادشده در مسیر دسترسی به شهر باستانی پترا و در نزدیکی جاذبه های بیابانی اردن قرار دارد، اقامت در این هتل یک نفره هم می تواند به یک جاذبه جهانگردی منحصر به فرد مبدل شود.
ابوعلی هتل تک نفره خود را به دکوراسیونی زیبا و وسایل آسایش و استراحت و از جمله یک رختخواب سنتی مجهز کرده و امیدوار است با اجرای این طرح موقعیت آن در نقشه های گردشگری را بهتر کرده و مسافران را به حضور در آن ترغیب کند.
هتل فعلی او که تنها شامل یک فولکس واگن قدیمی است تنها دو نفر ظرفیت دارد، اما وی قصد دارد با استفاده از برخی خودروهای قدیمی دیگر این هتل کوچک را توسعه دهد. وی در این هتل قهوه و چائی و برخی خوراکی های دیگر هم عرضه می کند. هزینه هر شب اقامت در این هتل ۵۶ دلار است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8
به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.