فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

سقوط ۱۴ درصدی سود دایملر

سقوط ۱۴ درصدی سود دایملر
سود خودروسازی دایملر در سه‌ماهه سوم سال‌جاری میلادی ۱۴ درصد کاهش یافته است. به گزارش اتوموتیو نیوز، کاهش درآمد بخش خودروهای سواری مرسدس بنز، دلیل عمده این افت عنوان شده‌ است.
مجموع درآمدها، پیش از کسر مالیات، بالغ‌بر ۴۶/ ۳ میلیارد یورو (۱/ ۴ میلیارد دلار) است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل کاهش یافته است. هزینه‌های فراخوان گسترده خودروهای دیزلی و ارتقای سطح آلایندگی‌ آنها که به‌منظور تامین نظر وزارت حمل‌و‌نقل آلمان انجام شد، سود این خودروسازی را به شدت تحت‌تاثیر قرار داده است. دایملر در سه‌ماهه سوم سال‌جاری بیش از ۳/ ۲ میلیارد دلار نیز صرف فعالیت‌های تحقیق و توسعه کرده که در مقایسه با سال گذشته، ۲۱ درصد افزایش یافته است. دایملر هفته گذشته اعلام کرد قصد دارد به بخش‌های تولید خودروهای سواری مرسدس بنز و تولید کامیون‌های دایملر استقلال بیشتری بدهد. این اقدام در راستای افزایش درآمد و فراهم آوردن امکان همکاری با دیگر خودروسازان صورت خواهد گرفت.
منبع دنیای اقتصاد

زمان ارسال پست: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ | ۴:۰۰ ب.ظ | دسته بندی: اخبار سایت | تگ ها: ،
تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.