فروشگاه آنلاین لوازم یدکی خودرو
کارمانیا
مدیران خودرو
کرمان موتور
تبلیغات

ساعت دغدغه / اشکال فنی ضبط برخی خودروهای چینی + ویدیو

ساعت دغدغه / اشکال فنی ضبط برخی خودروهای چینی + ویدیو
در پی استقبال مخاطبان اسب بخار از قسمت «ساعت دغدغه» در صورت ارسال محتوا مستند و همچنین تکرار پذیر مبنی بر شایع شدن یک ایراد خاص در خودرو، بخشی از مدارک قابل استناد به صورت رسمی در سایت اسب بخار منتشر می شود.

این بار تعدادی از مخاطبان اسب بخار به مشکل سیستم صوتی و تصویری برخی خودروهای چینی در کشور پرداخته اند. در مورد اول، مالک خودرو برلیانس سری H300 می گوید: «بعد از ۱۰ دقیقه کار کردن سیستم صوتی، دیگر امکان افزایش صدا وجود ندارد و خطای Too Hot در نمایشگر دیده می شود».
در مورد دوم، مالک خودرو دانگ فنگ H30 کراس صفر کیلومتر می گوید: «هنوز کارت گارانتی برای من ارسال نشده و سیستم صوتی و تصویری خودرو تنها در هوای گرم درست کار می کند و در هوای سرد یک صفحه سفید نمایش داده می شود. شرکت می گوید که برای درست شدن این مسئله باید به مرکز نمایندگی ضبط مراجعه کنم».

لازم به ذکر است که این ویدیوها از طریق نشانی های مجازی Nima_Arz و Imansp63 به بخش ارتباطات اسب بخار ارسال شده و بخش خدمات پس از فروش و ارتباطات شرکت های مربوطه می توانند در خصوص رفع مشکل این افراد با آن ها ارتباط برقرار کنند. همچنین انتشار این محتوی به درخواست مالکان خودرو بوده و به منظور تایید مشکل سراسری از جانب اسب بخار نیست.

گروه مستند اسب بخار

زمان ارسال پست: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ | ۷:۴۲ ب.ظ | دسته بندی: اخبار, پیشنهاد سردبیر | تگ ها: ، ،

One Response to “ساعت دغدغه / اشکال فنی ضبط برخی خودروهای چینی + ویدیو”

  1. آقاجانی گفت:

    اینم از مونتاژ پارس خودرو و ایران خودرو جونههه بعضی ها. البته این اتفاق شاید از ۱۰۰ تا تو یکی اتفاق بی افته

تمام حقوق مادی و معنوی مطالب و قالب این سایت نزد اسب بخار محفوظ میباشد و هرگونه کپی برداری از مطالب و یا قالب آن بر اساس قوانین انفورماتیک ایران پیگرد قانونی دارد.