ام جی 5 (MG 5) سدان اقتصادی فردا موتورز رونمایی شد + ویدیو معرفی

ام جی 5
ام جی ۵

غرفه فردا موتورز در پنجمین اتو اکسپو تهران علاوه بر GT، از ام جی ۵ به عنوان یک سدان اقتصادی وارداتی رونمایی کرد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8 مدیران 777 مدیران 777

اتو اکسپو تهران جدیدترین و بزرگ ترین رویداد خودرویی کشور است که به تازگی آغاز به کار کرده و قرار است طی ۵ روز از ساعت ۱۰ الی ۱۷ میزبان بازدیدکنندگان باشد. از این رو و با توجه به اهمیت این نمایشگاه تقریباً اکثر خودروسازان و واردکنندگان بزرگ کشور تصمیم گرفتند تا در این رویداد شرکت کنند و جدیدترین محصولات تولیدی، مونتاژی و وارداتی خود را برای عموم مردم به نمایش بگذارند.

پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو، فناوری های نوین و صنایع وابسته تهران با نام تجاری “اتو اکسپو تهران” توسط کانون ایران نوین و به همت مدیران این شرکت، خانم مریم شفیعی و آقای سپهر سیفی برگزار شده است.

غرفه فردا موتورز در این نمایشگاه میزبان چند محصول وارداتی جدید با نام های جیلی جیامتری، ام جی GT و ام جی ۵ است که در میان این سه خودرو، MG 5 نسبت به بقیه اقتصادی تر است و برای خریدار ارزان تر تمام می شود.

ویدیو معرفی ام جی ۵، وارداتی اقتصادی فردا

طراحی ظاهری MG 5

در بحث طراحی ظاهری این خودرو اتفاق خاص و عجیبی رخ نداده و با یک سدان بسیار ساده رو به رو هستیم که با وجود سادگی اما موجب نمی شود از آن ناامید شویم. به طور کلی MG 5 در مقایسه با خودروهای اقتصادی روز دنیا جذابیت ظاهری آن چنان زیادی ندارد و به همین دلیل احتمالاً به علت سادگی بیش از اندازه، قیمت پایین تری را هم ایران اتخاذ کند.

امکانات رفاهی و ایمنی ام جی ۵

mg 5

از مهم ترین امکانات و آپشن های سدان وارداتی و اقتصادی فردا موتورز می توان به ترمز کمکی، ترمز پارک برقی، سیستم پایش فشار باد تایر (TPMS)، ایربگ راننده، سرنشین، جانبی و پرده ای، صندلی ایزوفیکس، دوربین ۳۶۰، سانروف، کروز کنترل، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید، کامپیوتر سفری، مولتی مدیا ۱۰ اینچی، فرمان کمکی برقی، تریم داخی چرم، صندلی راننده برقی ۶ جهته و صندلی شاگرد برقی ۴ جهته اشاره کرد.

مشخصات فنی MG 5 وارداتی

ام جی 5

برای این خودرو از پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی استفاده شده است که می تواند ۱۱۸ اسب بخار توان و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور را از طریق یک گیربکس CVT به چرخ های جلو تحویل دهد. به طور کلی خروجی موتور ام جی ۵ آن چنان زیاد نیست و شتاب گیری عجیب و غریبی را نیز برایش فراهم نمی کند.

گالری تصاویر

سوالات متداول

ام جی ۵ چه امکانات و آپشن هایی دارد؟

از مهم ترین امکانات و آپشن های سدان وارداتی فردا موتورز می توان به ترمز کمکی، ترمز پارک برقی، سیستم پایش فشار باد تایر (TPMS)، ایربگ راننده، سرنشین، جانبی و پرده ای، صندلی ایزوفیکس، دوربین ۳۶۰، سانروف، کروز کنترل، استارت دکمه ای، ورود بدون کلید، کامپیوتر سفری، مولتی مدیا، فرمان کمکی برقی، تریم داخی چرم، صندلی راننده و شاگرد برقی اشاره کرد.

مشخصات فنی MG 5 وارداتی چیست؟

برای این خودرو از پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی استفاده شده است که می تواند ۱۱۸ اسب بخار توان و ۱۵۰ نیوتن متر گشتاور را از طریق یک گیربکس CVT به چرخ های جلو تحویل دهد.

۴.۳ امتیاز از ۷ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.