سانگ یانگ رکستون G4 با مدل جدید به بازار می آید + قیمت

سانگ یانگ رکستون G4 مونتاژ داخل مدل 1400
سانگ یانگ رکستون G4 مونتاژ داخل و جدید مدل ۱۴۰۰

به تازگی آگهی های جدیدی برای سانگ یانگ رکستون G4 در فضای مجازی منتشر شده که خبر از عرضه این شاسی بلند آفرودی با مدل جدید می دهد.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

به گزارش پایگاه خبری اسب بخار ، پیگیری خبرنگار این رسانه نشان می دهد که رامک خودرو پس از ایفای تعهدات خود با عرضه تیوولی های جدید، حال به سراغ پاسخ به تعهدات رکستون G4 رفته و این شاسی بلند دو دیفرانسیل را به همان روش برای تحویل به حواله داران این خودرو آماده کرده است. به گفته یکی از نمایندگی های رامک خودرو، این شرکت به هیچ وجه شرایط فروشی را برای رکستون G4 با مدل جدید اعلام نکرده و تنها برخی حواله داران این خودرو با اعلام آمادگی شرکت برای تحویل رکستون، اقدام به انتشار آگهی های آن نموده اند. بعضی از مشتریان رکستون G4 هم، فروش خودروهایشان را به نمایندگی ها سپرده اند. در حال حاضر حواله داران سانگ یانگ رکستون G4 ، خودروهایشان را با قیمتی در محدوده ۲ میلیارد و ۸۰۰ تومان تا ۳ میلیارد تومان برای فروش گذاشته اند.

سال گذشته شرکت رامک خودرو سانگ یانگ تیوولی فیس لیفت را با مدل ۱۳۹۹ به بازار عرضه کرد و در اختیار حواله داران خود گذاشت. بدیهی است که در سال جدید هم باید شاهد فرایند عرضه تیوولی های فیس لیفت باشیم و بالاخره ببینیم که تعهدات معوق این شرکت در بخش تیوولی به پایان برسد. برای همین احتمال دارد که در آینده نزدیک شرکت رامک خودرو چنین رویکردی را برای رکستون G4 داشته باشد و این شاسی بلند را دوباره به بازار عرضه کند. در صورتی که فرایند عرضه رکستون G4 ادامه داشته باشد و تعهدات معوق این خودرو به اتمام برسد، بدیهی است که فرایند فروش مجدد رکستون با مدل جدید آغاز می شود.

حتماً ببینید: ویدیوی تست و بررسی سانگ یانگ رکستون G4 در اسب بخار

معرفی مختصر رکستون G4 با مدل جدید :

رکستون G4 بزرگترین محصول کمپانی سانگ یانگ کره جنوبی به حساب می آید که با مدل ۲۰۱۷ پا به بازار جهانی گذاشته است. این خودرو در رده SUVهای متوسط قرار می گیرد که البته ابعاد به مراتب بزرگتری نسبت به کراس اوورهای متوسط دارد. با توجه به اینکه سانگ یانگ ساختار شاسی و اتاق مستقل را برای رکستون G4 در نظر گرفته است، این خودروی کره ای در جایگاه SUVهای واقعی قرار می گیرد و به نوعی قابلیت های برای سفرهای آفرودی دارد.
این خودرو در بازار جهانی با دو پیشرانه دیزلی و بنزینی عرضه می شود. با توجه به شرایط و قوانین بازار ایران، رامک خودرو رکستون G4 را در تنها در نسخه بنزینی به بازار معرفی کرده و برای همین این شاسی بلند کره ای تنها با پیشرانه دو لیتری توربو GDi در ایران عرضه می شود.
سانگ یانگ رکستون G4 توانی معادل ۲۲۲ اسب بخار با گشتاور ۳۵۰ نیوتن متر را داراست که جعبه دنده شش سرعته Aisin نیز قدرت را به چرخ های جلو و عقب این SUV می رساند. با توجه به قابلیت کمک سبک و سنگین می توان این خودرو را در رده شاسی بلندهای آفرودی به حساب آورد.

در کنار این قابلیت های فنی رکستون G4 به امکانات زیر مجهز است:

۹ کیسه هوای ۱۳ نقطه ای
رادار خطی
رادار نقطه کور
سیستم کنترل پایداری
رادار پیشگیری از تصادف و برخورد با عابر پیاده
ترمز اتوماتیک در مواقع اضطراری
سیستم ضد واژگونی
پشت آمپر نیمه دیجیتال با امکان انتخاب نوع طرح گرافیکی
تودوزی چرم
۷ صندلی
صندلی های جلو برقی با حافظه صندلی راننده
گرمکن صندلی های جلو و عقب
سردکن صندلی های جلو
گرمکن فرمان
سیستم تهویه دوگانه
سیستم تهویه ردیف سوم و کمپرسور کولر مستقل
بخارزدای هوشمند شیشه ها
رینگ های ۲۰ اینچی
تنظیم سه حالته وضعیت دیفرانسیل
سنسور نور
سنسور باران
شستشوی اتوماتیک شیشه های جلو
سانروف
خروجی دوشاخه برق ۲۲۰V با توان ۲۰۰W
استارت دکمه ای
آینه های تاشو برقی
دوربین ۳۶۰ درجه
ترمز پارک برقی
اتوهلد
نور بالای اتوماتیک
آینه وسط حساس به نور
درب صندوق برقی
زاپاس مشابه به لاستیک های اصلی
کروزکنترل
و…

علی طجوزی

پایگاه خبری اسب بخار

عکس های تولیدی: عرفان حمیدی / اسب بخار

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.