قیمت تیارا مکث موتور افزایش یافت

قیمت تیارا مکث موتور اعلام شد

بالاخره قیمت جدید مکث تیارا هم مشخص شد و متقاضیان خرید این خودرو که پیش تر در سامانه یکپارچه ثبت نام کرده بودند می توانند طبق اعلامیه خود شرکت مکث موتور، نسبت به تکمیل وجه برای دریافت این خودرو با قیمت ۱ میلیارد و ۳۸۱ میلیون اقدام کنند.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

در آخرین اطلاعیه (۱۱/۰۴۲) منتشر شده در پیچ رسمی مکث موتور، متقاضیان خرید این خودرو طبق اولویتشان و در صورت دریافت پیامک مرتبط با تکمیل وجه، می توانند تا پایان روز دوشنبه، ۲۲ خرداد، نسبت واریز مابقی قیمت خودرو اقدام کنند.

حتماً ببینید: ویدیوی معرفی مکث تیارا در اسب بخار

به این ترتیب پس از مشخص شدن قیمت درج شده در صفحه پرداخت مکث موتور برای تیارا که طبق گزارش مخاطبان به ما اعلام شده، آن ها باید این خودرو را با قیمت نهایی ۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان خریداری کنند. پس از اعلام این قضیه توسط مخاطبان، پیگیری های خبرنگار اسب بخار از نمایندگی های مکث موتور شروع شد و آن ها نیز این خبر را تایید کردند.

لازم به ذکر است که قیمت قبلی کارخانه ای این خودرو ۹۸۹ میلیون بوده و حالا حدود ۳۹۲ میلیون گران تر شده است (حدود ۴۰ درصد افزایش داشته). توجه داشته باشید که شورای رقابت تا بحال هیچ قیمتی از مکث تیارا اعلام نکرده و تیارا یکی از خودروهایی بوده که منتظر قیمت جدید آن بودیم.

نام محصولقیمت قدیم کارخانهقیمت جدید کارخانهمقدار افزایش قیمت کارخانه ایقیمت بازار (مدل ۱۴۰۱)
مکث تیارا۹۸۹,۰۰۰,۰۰۰۱,۳۸۰,۷۰۰,۰۰۰۳۹۱,۷۰۰,۰۰۰۱,۸۵۰,۰۰۰,۰۰۰

مشخصات مکث تیارا :

تیارا مانند اکثر کراس اوورهای چینی به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر مجهز است. این پیشرانه ۱۵۵ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۱۵ نیوتن متر تولید می کند و جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک AT توان پیشرانه را به چرخ های جلو منتقل می نماید. این جعبه دنده ساعت کمپانی DAE است و فناوری کمپانی هیوندای پاورتک در آن دیده می شود. این کراس اوور هفت نفره به امکاناتی مانند شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، رادار نقطه کور، صندلی های برقی جلو با گرمکن، کروز کنترل، جلو آمپر دیجیتال، نمایشگر لمسی، دوربین ۳۶۰ درجه، استارت دکمه ای، حالت رانندگی اسپرت، ترمز پارک برقی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سقف پانورامای برقی، دوربین ثبت وقایع، سنسور نور، درِ صندوق برقی، فناوری ELD چراغ ها، سنسور پارک عقب، تهویه الکتریکی دستی، آینه الکتروکرومی و… مجهز است.

۲.۹ امتیاز از ۲۶ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.