هایما S5 با جلوپنجره جدید؛ آخرین تلاش های ایران خودرو برای بقای S5

هایما S5 با جلوپنجره جدید

به تازگی تصاویری منتشر شده که نشان از تغییر جلوپنجره هایما S5 توسط ایران خودرویی ها دارد.

فونیکس تیگو 8 پرو مکس فونیکس تیگو 8 پرو مکس مدیران 777 مدیران 777

هایما S5 از آن دسته خودرو هایی است که دقیقا برعکس S7، از بدو ورود به بازار هیچگاه مورد توجه و استقبال آنچنانی قرار نگرفت و حتی تغییر جعبه دنده این خودرو از نوع CVT به AT نیز نتوانست آنچنان که باید و شاید کمک حال این کراس اوور مونتاژی چینی باشد. آیا جلوپنجره جدید می تواند به بقای این خودرو کمک کند؟

تغییرات هایما S5

هایما S5 با جلوپنجره جدید

طبق تصاویر منتشره از این خودرو، گویا ایران خودرویی ها به درستی پی برده اند که جلوپنجره قبلی S5 با آن خطوط افقی و پهن کرومی، بسیار از مد افتاده و زشت است. به همین سبب با نیم نگاهی به هایما ۸S، به سراغ به روز رسانی جلوپنجره این خودرو رفته اند. اکنون جلوپنجره جدید هایما S5، طرح کهکشانی دارد و به نظر می رسد قطعات دکوراتیو کرومی نیز زینت بخش گرافیک داخلی این جلوپنجره شده است. بر طبق شنیده ها، تغییرات ظاهری بیشتری هم در انتظار هایما S5 خواهد بود.

حتما بخوانید: پژو ۲۰۷ با موتور جدید

مشخصات فنی هایما S5

هایما S5 جدید با جعبه دنده ۶AT به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو ۱۶۱ اسب بخار و ۲۲۳ نیوتن متر مجهز است و جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک توان آن را به چرخ های جلوی این کراس اوور می رساند.

امکانات ایمنی و رفاهی هایما S5

شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، سانروف، دوربین ۳۶۰ درجه،استارت دکمه ای،رینگ آلومینیومی، کروز کنترل، تریم داخلی چرم و پارچه، تهویه اتوماتیک، سنسور باد تایر، صندلی های برقی جلو، سنسور پارک عقب، سامانه کنترل حرکت در سربالایی، سامانه کنترل پایداری الکتریکی و… از امکانات این کراس اوور چینی در بازار ایران است.

۳.۷ امتیاز از ۱۲ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.