تسهیلات 100 میلیونی بدون بهره و تخفیف 15 میلیونی برای جانشین پارس

وام 100 میلیون خریداران پارس
وام ۱۰۰ میلیون خریداران پارس

شرکت ایران خودرو اعلام کرده برای حواله داران پارس جهت جایگزینی سورن پلاس، ۱۰۰ میلیون وام بدون بهره و ۱۵ میلیون تخفیف در نظر گرفته است.

فونیکس آریزو 8 فونیکس آریزو 8

زمان توقف تولید پارس نزدیک شده و این قضیه بسیاری از حواله داران این خودرو را نسبت به تخصیص آن برای خود نگران کرده. در این راستا ایران خودرو طرح تبدیل های مختلفی را برای ثبت نام کنندگان پارس در نظر گرفته که از میان آن ها جایگزینی سورن پلاس XUP با شرایط ویژه ای همراه است که می تواند متقاضیان پارس را نسبت به خرید سورن پلاس وسوسه کند.

از مهم ترین شرایط طرح تبدیل سورن پلاس XUP این است که خریدار ۱۰۰ میلیون تومان وام بدون بهره برای جایگزینی دریافت می کند و از طرفی دیگر نیز ۱۵ میلیون تومان تخفیف برای این افراد نیز در نظر گرفته شده. به این ترتیب و با توجه به قیمت ۴۴۵ میلیون تومانی پارس XUP، حواله دارانی که طرح جایگزین سورن پلاس XUP را انتخاب کنند، موظف اند این خودرو را با قیمت نهایی ۴۵۰ میلیون تومان و فقط ۵ میلیون گران تر از پارس خریداری کنند.

از طرفی دیگر همان طور که پیش تر گفته شد وام و تسهیلات ۱۰۰ میلیونی نیز جهت جایگزینی سورن پلاس برای این افراد در نظر گرفته شده که در نهایت پرداختی خریداران برای تحویل خودرو را به ۳۵۰ میلیون تومان کاهش می دهد.

نام خودروپارس XUPسورن پلاس XUP
قیمت نهایی۴۴۵,۰۰۰,۰۰۰۴۶۵,۰۰۰,۰۰۰
تسهیلات۰۱۰۰,۰۰۰,۰۰۰ (بدون بهره)
تخفیف۰۱۵,۰۰۰,۰۰۰
پرداختی خریدار هنگام تحویل۴۴۵,۰۰۰,۰۰۰۳۵۰,۰۰۰,۰۰۰

به طور کلی و با توجه به ویژگی های منحصر به فرد سورن پلاس XUP در مقایسه با پارس، نظیر کنترل پایداری الکترونیکی، مولتی مدیا با پشتیبانی اپل کارپلی و اندروید اتو، سنسور پایش فشار تایرها (TPMS)، طراحی ظاهری به روزتر، پوزیشن لایت، کنترل حرکت در سربالایی، کنترل کشش و … ارزنده است تا حواله داران پارس نسبت به طرح تبدیل با سورن پلاس XUP متمایل شوند.

در پایان می توان نتیجه گرفت که ایران خودرو برخلاف انتظاری که می رفت، شرایط مناسبی را برای ثبت نام کنندگان پارس در نظر گرفته که تمام موارد مربوط به آن می توانند ارزش خرید سورن پلاس XUP در مقایسه با پارس XUP را بیشتر کنند.

۳.۸ امتیاز از ۱۴ رای

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.