چری تیگو ۷ یک ساله شد

آغاز تحویل رسمی چری تیگو7
مرداد ماه سال ۱۳۹۶ ، لوکس ترین خودروی چینی بازار، چری تیگو ۷ در هیاهوی بسیار توسط نخستین خودروساز چینی که به بازار ایران ورود کرد با حضور سفیر کشور چین و مدیران ارشد شرکت چری و شریک تجاری اش مدیران خودرو رونمایی گردید.

فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید فونیکس تیگو 7 پلاگین هیبرید مدیران 777 مدیران 777

در ابتدا کار اکثر کارشناسان تیگو ۷ را جاده صاف کن خودروهای چینی برای ورود به بازار لوکس ها و سطحی بالاتر میدانستند و شاید آنرا ریسکی بزرگ بر می شمردند .
اما تیگو ۷ در عمل چیز دیگری را نشان داد ، و مستقیما به رقابت با شاسی بلندهای مطرح بازار که کره ایی و ژاپنی بودند پرداخت ، و در عمل نیز آمار فروش و رضایتمندی مشتریان موفقیت این شاسی بلند چینی را اثبات نمود.
چری تیگو ۷با یک برنامه جامع بازاریابی و تبلیغات هدفمند وارد بازار کشور شد ، و خیلی زود توانست جای خود را در بازار کشور باز نماید ، به واسطه ارزیابی های صورت گرفته مشتریان این خودرو در طول یکسا گذشته از خودروی خود رضایت کامل را همواره داشته اند ، طراحی به روز و زیبا ، موتور پرقدرت که سیستم توربو آن توسط شرکت معتبر هانیوال طراحی شده ، گیربکس دو کلاچه که به وسیله شرکت گتراک ساخته شده و همچنین امکانات بالای رفاهی چون دوربین ۳۶۰ درجه و سقف پاناروما در کنار امکانات ایمنی بالا از تیگو ۷ رقیبی سر سخت برای شاسی بلندهای کره ایی ساخت و نشان داد برنامه های چری به بار نشستند و یک محصول کامل طراحی و تولید گردید.


روابط عمومی مدیران خودرو


شما مخاطبان اسب بخار می توانید برای آشنایی بیشتر با چری تیگو ۷، با کلیک بر روی لینک ویدیوی تست و بررسی آن را تماشا نمایید.


آلبوم تصاویر چری تیگو ۷:

به این مطلب رای دهید

تازه ترین اخبار و ویدیوهای خودرویی را در کانال تلگرام و اینستاگرام اسب بخار دنبال کنید.